DOLAR28,9307% 0.05
EURO31,2085% 0.16
STERLIN36,3999% 0.13
FRANG33,0624% 0.04
ALTIN1.887,30% 0,18
BITCOIN1.279.1091.033

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir Havza’da tamamlanan yolları inceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’yı ziyaret ederek kırsal mahallelerde yapımı tamamlanan yol çalışmalarını inceledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir Havza’da tamamlanan yolları inceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve berberindeki Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Havza Şube Müdürü Burak Görmüş ile birlikte Havza’da ilk olarak Çeltek, İmrcik ve Ağcamahmut Mahallesini ziyaret ederek burada yapımı tamamlanan yol çalışmasını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ziyaretler esnasında çocuklar ile sohbet ederek çocuklara kitap hediye etti ve çok okumalarını tavsiyesinde bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve beraberindekiler Çeltek Mahallesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından turizme kazandırılmak amacı ile satın aldığı Sekizgöz Un Fabrikası ve yanındaki evde incelemelerde bulundular.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir yoğun bir şekilde kırsal mahallelerde çalışmalara devam edildiğini belirtti.

Demir ve beraberindekiler son olarak geçtiğimiz günlerde geçirmiş olduğu kalp krizi nedeni ile hayatını kaybeden Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Zengin’in ailesini ziyaret ederek taziyelerini bildirdiler.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Zengin ailesine; “Değerli muhtarımıza Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum. Genç yaşta bir kardeşimizi kaybetmek bizleri üzdü. Samsun Büyükşehir olarak her zaman yanınızdayız.” Dedi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demirle birlikte ilçemizde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Ziyaretlerimize Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal ve Fen İşleri Havza Şube Müdürü Burak Görmüş eşlik ettiler. İncelemelerimiz sırasında geçtiğimiz günlerde vefat eden Ağcamahmut Mahallesi muhtarımız Ali zengin’in baba evine taziye ziyaretinde bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e ilçemize gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM YAP