DOLAR32,5442% 0.05
EURO35,1183% 0.21
STERLIN41,5238% 0.15
FRANG36,8189% 0.05
ALTIN2.436,04% 0,14
BITCOIN65.009,53-0.313

Havza MHP’de hızlı değişim

MHP Havza İlçe Başkanlığına kurucu başkan olarak atandıktan sonra gerçekleştirilen genel kurulla ile MHP Havza İlçe Başkanı olan İbrahim Yüksel ile birlikte MHP Havza İlçe Teşkilatında hızlı bir değişim ve yenilenme süreci yaşanıyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza MHP’de hızlı değişim

Eylül ayında gerçekleştirilen genel kurul ile MHP Havza İlçe Başkanı olan İbrahim Yüksel oluşturduğu yönetim kurulu ve yapmış olduğu çalışmalar ile kısa sürede adından söze ettirmeyi başardı.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel başkanlığında oluşturulan teşkilat yapısı ile siyasi faaliyetlere kazanılan ivme ile kısa sürede üye sayısını yüzde 50 arttırmayı başaran MHP Havza İlçe Teşkilatı Cumhur İttifakına da önemli destekler vermekte.

Siyasi çalışmaların yanı sıra MHP Havza İlçe Binasında da bu değişim kendini hissettirmekte.  MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ve ekibi parti binasında yapmış olduğu yenileme çalışmaları MHP’nin siyasi ve kurumsal yapısına uygun, işlevsel bir hale getirdi.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel önceliklerinin Havza’da MHP’nin siyasi yapılanmasını daha güçlü bir hale getirme amacında olduklarını ifade ederek; “ Bu amaçla ekip arkadaşlarımın ile hızlı bir şekilde mahalle yapılanmaları ve üye kazanım çalışmalarına başladık. Bununda kısa sürede karşılığını aldık ve üye sayımızı kısa sürede yüzde 50 oranında arttırdık. MHP halkımızda karşılığı ve tabanı olan bir parti. Bu potansiyelin farkındayız ve üye sayımızı da kısa sürede daha fazla arttırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Öte yandan MHP olarak Cumhur İttifakına olan hassasiyetimiz doğrultusunda desteğimizi sahada sürdürmekteyiz. “ dedi.

MHP Havza İlçe Başkanlığında yapılan yenileme çalışmalarına da değinen Yüksel; “Sahada yapmış olduğumuz çalışmalar kadar parti binamızın fizik şartlarını da yenileyerek partililerimizin hizmetindeyiz.  Parti binamızda yapmış olduğumuz yenileme çalışmaları ile MHP’nin siyasi ve kurumsal duruşunu yansıtma gayretinde olduk. İnşallah MHP Havza ilçe Başkanlığı Havza’da çok daha güçlü bir MHP için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.