DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Şenol Kul, Terme’de istihdam, kalkınma ve yatırım seferberliği başlatacak

AK Parti Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, göreve geldiğinde ilçede istihdam, kalkınma ve yatırım seferberliği konusunda  dev adımlar atılacağını, sosyal belediyecilik ve sosyal yardım konularında da örnek uygulamaların hayata geçirileceğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenol Kul, Terme’de istihdam, kalkınma ve yatırım seferberliği başlatacak

Samsun’un Terme ilçesi AK Parti Belediye Başkan aday adaylarından Şenol Kul, tekrar başkanlığa gelmesi halinde ilçede istihdam, kalkınma ve yatırım amaçlı seferberlik başlatılacağını açıkladı. Terme’de değişim ve dönüşüm ile birlikte dinamik bir sürece girileceğini belirten Şenol Kul, atılacak dev adımlarla ilçenin hakettiği noktalara geleceğini ifade etti.

TERME’NİN KADERİ DEĞİŞECEK

Halk buluşmalarında, yüksek bir potansiyele sahip olmasına rağmen Terme’nin bir türlü kabuğunu kıramadığını dile getiren Şenol Kul, “Ben hemşehrilerimin bu güzel ilçemizde daha iyi ve kaliteli bir yaşam sürmelerinin çabası içindeyim. Bunun için sadece bina yapmak yetmez, ilçemize yaşam alanları da kazandırmak gerekir. İşte bu noktada 10 yıllık başkanlık tecrübesi, 10 yıl boyunca Türkiye Belediyeler Birliği’ni Avrupa Birliği’nde temsil eden ve 35 yıl dünyanın 75 ülkesi, yüzlerce kentinde rehberlik yapan biri olarak bu göreve talibim. Terme’ye anlam katacak vizyoner projeler sadece kentin çehresini değil, kaderini de değiştirecek, ilçeye değer kazandıracak. Ben bunun için yola çıktım” dedi.

TERME SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK OLACAK

Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, sosyal belediyecilik uygulamalarında ilçenin örnek olacağını da dile getirdi. Eğitim, sağlık, kültürel, sportif ve toplumsal hizmetler bakımından kapsayıcı projeleri devreye alacaklarını belirten Şenol Kul, dar gelirli ve dezavantajlı hemşehrilerinin sıkıntılarının  beklentileri doğrultusunda giderileceğini, istihdam sorununun çözümüne yönelik politikalar geliştirileceğini de vurguladı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.