DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kemalettin Tangal, Gençlik ve Dayanışma Derneklerinde Vizyonunu Anlattı

Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, seçim çalışmaları kapsamında iki önemli derneği ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kemalettin Tangal, Gençlik ve Dayanışma Derneklerinde Vizyonunu Anlattı

Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, Anadolu Gençlik Derneği ve Samsun Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek projelerini paylaştı.

 

Anadolu Gençlik Derneği Ziyareti

Tangal, ilk ziyaretini Anadolu Gençlik Derneği’ne gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında dernek üyeleri ile bir araya gelen Tangal, projelerini ve İlkadım için vizyonunu paylaştı. Gençlerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Tangal, “Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onların fikirlerini ve taleplerini dinlemek, projelerimizi buna göre şekillendirmek bizim için çok önemlidir.” dedi.

 

 

Samsun Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ziyareti

Tangal, daha sonra Samsun Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı ve üyeleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Tangal, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

 

Dernek Başkanı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tangal’a desteklerini iletti. Ziyaret sırasında dernek üyelerinden Yeniden Refah Partisi’ne üye kaydı yapanlar da oldu.

 

 

Tangal’dan Teşekkür

Ziyaretleri sonrası açıklama yapan Tangal, “Anadolu Gençlik Derneği ve Samsun Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. İlkadım’da göreve gelirsek, her zaman sivil toplum kuruluşları ile yakın iş birliği içerisinde olacağız.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.