DOLAR32,8622% 0.11
EURO35,1894% -0.11
STERLIN41,6642% -0.13
FRANG36,8288% 0.01
ALTIN2.492,96% 0,13
BITCOIN64.798,01-0.584

Havza Muhtarları Derneğinden Belediye Başkan Özdemir’e Ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ve dernek üyesi muhtarlar Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Muhtarları Derneğinden Belediye Başkan Özdemir’e Ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin Başkan Özdemir’e dernek faaliyetleri hakkında bilgiler vererek; “ İlçemizde güzel bir uyum içerisinde yaklaşık 5 yılı geride bıraktık. Muhtarlar olarak Havza Belediye Başkanımıza ve belediye personelimize ilçemiz için yapmış oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Şahin ve beraberindeki muhtarlar ziyaretlerinden teşekkür ederek; “Öncelikle tüm muhtarlarımızın şahsında ilçemiz halkının ilk günlerini yaşadığımız yeni yılını kutlarım. Havza Belediyesi olarak muhtarlarımızdan gelen talepler ve öncelik sırasına göre halkımıza hizmet etmek ve halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yine bu amaç doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliğinde sahada olanca gücümüzle çalışıyoruz. 2023 yılı çalışma programımızı tamamladık ve 2024  çalışma programımız kapsamında gerekli planlamaları yaparak sahada çalışmalarımıza başladık. Türkiye Vizyonumuz ilçemizi geleceğe hazırlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Ziyarette Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e muhtarların taleplerini ileterek bir süre görüş alışverişinde bulundular.

YORUM YAP