DOLAR32,5442% 0.05
EURO35,1183% 0.21
STERLIN41,5238% 0.15
FRANG36,8189% 0.05
ALTIN2.436,04% 0,14
BITCOIN65.009,53-0.313

Park Bahçeler Müdürlüğü Tüm İlçeyi Yaza Hazırlıyor

İlkadım’ın dört bir yanında ot biçme ve tırpan çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri vatandaşlara bakımlı alanlar sunuyor. Başkan Demirtaş, Ekiplerimizin ot biçme ve tırpan çalışmaları ve mevsimsel çiçek dikiminin tamamlanmasıyla birlikte, İlçemizin güzelliğine güzellik katacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Park Bahçeler Müdürlüğü Tüm İlçeyi Yaza Hazırlıyor

İlçe genelinde park ve yeşil alanları çok daha sağlıklı ve konforlu bir hale getirmek adına mesaisine devam eden İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bir yandan ot biçme, ağaç budama, peyzaj, çiçeklendirme ve çevre temizliği gibi rutin işleri yaparken bir yandan da parklarda bulunan oyun gruplarının bakım ve onarımını yapıyor. Atölyelerde üretilen yeni mobilyalarla parklar daha estetik ve konforlu bir yapıya kavuşturuluyor.

“Ortak yaşam alanları için planlarımızı yaptık”

Ekiplerimiz ilçe genelinde ot biçme, çiçeklendirme, peyzaj gibi rutin işleri gerçekleştirirken bir yandan da vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olan parklarda bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” İlçe genelinde ortak yaşam alanları ve çocuk oyun alanlarını artırmak için planlamamızı yaptık. Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının çoğaltılmasını önemsiyoruz. Her geçen gün ilçemize yeni çocuk oyun alanları ve dinlenme alanları kazandırmaya, ilçemizi yeşillendirmeye devam ediyoruz”diye konuştu.

YORUM YAP