DOLAR31,1326% 0.08
EURO33,8162% 0.01
STERLIN39,4922% 0
FRANG35,3740% 0.06
ALTIN2.033,20% 0,06
BITCOIN1.706.1605.019

Eski Samsun Valisi Osman Kaymak Başkan Demirtaş’ı Makamında Ziyaret Etti

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Samsun’a gelen eski Samsun Valisi Osman Kaymak İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Eski Samsun Valisi Osman Kaymak Başkan Demirtaş’ı Makamında Ziyaret Etti

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette eski Samsun Valisi ve Mülkiye Başmüfettişi Osman Kaymak’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sosyal, kültürel ve odağı insan olan Ataocağı, Şefkat Evi, Refakatçi Evi projeler hakkında bilgiler aktardı.

“Samsun’da güzel izler bıraktım”

Her zaman Samsun’un ve Samsunspor’un kendisinde ayrı bir yeri ve değeri olduğunu ifade eden eski Samsun Valisi Osman Kaymak,” İlkadım’da insan hayatına dokunan, şehir için önem arz eden projelerin tamamlanma aşamasına gelmesini takdirle karşılıyorum. Gerçekleştirilen çalışmalar çevre illere de örnek oluyor. Umuyorum ki bu çalışmalar neticesinde İlkadım daha yaşanılabilir ve daha modern bir kent haline gelecek. Burada görev yaptığım yıllarda bu şehre ait çok özel duygular ile ayrıldım ve aynı duygular ile bu günbirkez daha burada olmaktan çok mutluyum. Mühim olan çalıştığımız yerlerde güzel iz bırakmak, güzel hatıralarla ayrılmaktır. Bunu da Samsunda başardığımı görüyorum” dedi.

“Onur Anıtını hediye etti”

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş, Mülkiye Başmüfettişi eski Samsun Valisi Osman Kaymak’a Onur Anıtı ve Kuranı-Kerim hediye etti.

 

YORUM YAP