DOLAR31,3767% 0.01
EURO34,0915% 0.03
STERLIN39,8426% 0.15
FRANG35,5382% 0.01
ALTIN2.101,07% 0,00
BITCOIN1.983.2021.414

Büyük Anadolu Hastaneleri Gazileri ağırladı

Büyük Anadolu Hastaneleri, 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle Şehit ailelerini ve Gazileri düzenlenen yemek programında ağırladı. Gaziler, unutulmadıklarını kendilerine gösteren Büyük Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Anadolu Hastaneleri Gazileri ağırladı

Büyük Anadolu Hastaneleri Gaziler Günü vesilesiyle anlamlı bir programa imza attı.
Şehit Ailelerini ve Gazileri hastane lobisinde düzenlenen yemekte ağırlayan Büyük Anadolu Hastaneleri Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Merkez Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Alparslan Tuhta, Meydan Hastanesi Şubesi Başhekimi Dr. Ahmet Muhlis Korur, “Vatanı uğruna canlarını ortaya koyan gazilerimizin “Gaziler Günü”nü kutlu olsun. Vurulunca değil, unutulunca ölen gururumuz gazilerimizi Büyük Anadolu Hastanesi ailesi olarak hiçbir zaman unutmayacağız. Şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyoruz.” dediler.

BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ HER ZAMAN YANIMIZDA

Programa katılan, Şehit Aileleri Vakfı İl Başkanı Kenan Kaptan, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Bölge Başkanı Bilal Erim, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz ise yaptıkları açıklamada, “Unutulmadığımızın bir nişanesi olarak, şehit ailelerimize ve gazilerimize önem vererek bizleri buraya davet ettikleri, ağırladıkları için Büyük Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür ediyoruz.  Sağlık sektöründe üstün hizmetler sunan Büyük Anadolu Hastanelerine ve çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Onların, bizim her zaman yanımızda olduğunu bilmek bizleri gururlandırıyor, mutlu ediyor.” ifadelerini kullandılar.

YORUM YAP