DOLAR31,0797% 0.29
EURO33,6716% 0.07
STERLIN39,4319% 0.17
FRANG35,2737% 0.17
ALTIN2.026,18% 0,46
BITCOIN1.605.423-0.631

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ve uzun süredir Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi Başkanlığı görevini sürdüren Savaş Gayretli’nin zaferi ile sonuçlanan 1. Olağan Genel Kurulu sonrası Gayretli mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz hafta sonu Tekkeköy Belediyesi Ömer Halis Demir Konferans salonunda Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcısı Faruk Zihni, Memursen İl Başkanı Hamdi Yıldız,Kocaeli Bembirsen Şube Başkanı Mehmet Gökkaya , Başkan Yardımcısı Cihat Karagöz, Trabzon İl Başkanı Muammer Şahin, Ordu Bembirsen Şube Başkanı Rahmi Çakır, Çorum Bembirsen Şube Başkanı Burhan Şahin, İstanbul Büro Memur-Sen Şube Başkanı Murat Cantürk, Memursen İş Kolları Başkanları, Bem Bir Sen Delege ve üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen , iki listenin yarıştığı 1. Olağan Genel Kurulunda Bem Bir Sen Şube Başkanı Savaş Gayretli rakibine büyük bir fark atarak yeniden Bem Bir Sen Şube Başkanı olarak seçildi.

Genel kurlu sonrası Savaş Gayretli’nin yeniden başlaması ile birlikte yönetim kurlu ise Sabri Keskinoğlu, Abdullah Özçelik, Ahmet Ziya Aliçeşme, Erdal Engin, Hasan Yalnız ve Resul Kazanbaş

Denetim kurulu; Berati Bal, Sinan Amanvermez ve Hüdai Baltacı,

Disiplin Kurulu ise; Vehbi Bayraktar, Murat Yiğit ve Ömür Ercan’dan isimlerinden oluştu.

Genel kurulda kullanılan geçerli 94 oyun 57’sini alarak yeniden Samsun Şube Başkanı seçilen Gayretli, Şube Yönetim Kurulu, Denetim ve Disiplin kurulu, Kadın Komisyonu ile birlikte İl Seçim Kurulundan seçim mazbatalarını alarak görevine resmen başladı.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli yapmış olduğu açıklamada kendisine destek veren herkese teşekkür ederek; “ Öncelikle genel kurul sürecince her zaman bizlerin yanında olan genel merkezimiz olmak üzere bizlere destek olan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Yıllardır onur duyarak yürütmüş olduğum görevimizi yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi de kullanarak üyelerimize daha iyi hizmet etmek adına sürdüreceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sürekli sahada olacağız. Rabbim nasip etti mazbatamızı Aldık. Teşekkürler Samsun! Şube Yönetim Kurulu, Denetim ve Disiplin kurulu, Kadın Komisyonu ile birlikte Yüksek Seçim Kurulundan Mazbatamızı alarak sendikamızda ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Genel kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcısı Faruk Zihni, Memursen İl Başkanı Hamdi Yıldız, Kocaeli Bembirsen Şube Başkanı Mehmet Gökkaya , Başkan Yardımcısı Cihat Karagöz, Trabzon İl Başkanı Muammer Şahin, Ordu Bembirsen Şube Başkanı Rahmi Çakır, Çorum Bembirsen Şube Başkanı Burhan Şahin, İstanbul Büro Memur-Sen Şube Başkanı Murat Cantürk, Memursen İş Kolları Başkanları, Bem Bir Sen Delege ve üyelerimize teşekkür ederim. ” diye yazdı.

YORUM YAP