DOLAR31,3803% 0.46
EURO34,0663% 0.56
STERLIN39,7593% 0.5
FRANG35,5434% 0.59
ALTIN2.104,24% 2,50
BITCOIN1.967.5841.952

‘Üzerimize düşeni yapalım’

Hafta sonunda YılportSamsunspor’a destek vermek için her zaman olduğu gibi statta yerlerini alacaklarını söyleyen Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, “Şehrin takımı şampiyonluğa koşarken bizlerde üzerimize düşen görevi yapıp cumartesi saat 20.30’daSamsun 19 Mayıs Stadı’nı doldurmamız lazım” dedi

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Üzerimize düşeni yapalım’

 

 

SEVEN: ‘STADI DOLDURALIM’

Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, YılportSamsunspor’uBoluspor karşısında aldığı 5-1’lik galibiyetten dolayı tebrik etti. Seven, “YılportSamsunspor’un şampiyonluk yürüyüşünde takımımızı yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz. Samsun Sevdalılarını şehrinin takımını desteklemeyi bekliyoruz. Şehrin takımı şampiyonluğa koşarken bizlerde üzerimize düşen görevi yapıp cumartesi saat 20.30’daSamsun 19 Mayıs Stadı’nı doldurmamız lazım.Şimdiden biletlerinizi alın. Bizler Sevdamız Samsun yönetimi, temsilcisi ve üyelerimiz ile her zaman olduğu gibi yerimizi alacağız” diye konuştu.

 

BELEDİYE BAŞKANLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU

Pendikspor maçı öncesi için belediyelere seslen genel başkanımız Nuri Seven, “Belediye başkanlarına bir çağrımız var. İftara denk gelen maç saati öncesi cumartesi günü karnaval havasında bir maç olması için bir çorbada olsa Samsun ve Samsunspor sevdalılarına destek vermelerini istiyoruz. Samsunspor’un şampiyonluğu şehrin şampiyonluğu.Yaklaşık 12 yıldır Süper Lig’den uzak kalmasıüzücü bir durum.Samsunspor’unSüper Lig’de olması şehrin Süper Lig’de olması demektir.Yani artıkşehrin ismini sadece hava durumlarındagörmeyeceğiz demektir” şeklinde konuştu.

 

‘SÜPER LİG’DE OLMAMIZ OLUMLU ETKİLEYECEK’

Samsunspor’un Türk futbolunun köklü kulüplerinden biri olduğuna değinen genel başkanımız Nuri Seven, “Yüksel Başkan’ımıza, hocamıza ve yönetime destek olalım.Büyük bir mücadele, özveri,takım ruhu,başkanımız ve yönetimimiz gayretli çalışmaları ile SamsunsporSüper Lig yolunda ilerliyor.Her zaman olduğu yine destekliyoruz kendilerineteşekkür ediyoruz. Son olarak şehrimiz,Samsun’un en büyükmarkasıSamsunspor ile daha çok tanınmış olarak sosyoekonomik kalkınma içine girecektir.Süper Lig’de olmamız şehri her şekilde olumlu etkileyecektir” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP