DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Havza Güreşçileri Samsun’u temsil edecekler

Samsun’da gerçekleştirilen U 17  Samsun İl Seçmelerinde 1 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük olan 25 Mayıs Havza Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri Samsun’u temsil etmeye hak kazandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Güreşçileri Samsun’u temsil edecekler

Samsun’da gerçekleştirilen U 17  Samsun İl Seçmelerinde 25 Mayıs Havza Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri 55  Kiloda Yunus Emre Taştekin 1.,  55 kiloda Hüseyin Akça 2., 100 + kiloda Mustafa. Şen. 2. 51 Kiloda Kemal Meral 3. Olarak Afyonda düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında Samsun’u temsil etmeye hak kazandılar.

Güreş Antrenörü Mehmet Şencan sporcularını tebrik ederek; “Gençlerimiz kendilerine inandı ve başardı. İnşallah bu gençlerimiz ile daha büyük başarılara imza atacağız. Bizlere her zaman destek olan Kulüp Başkanı Kemalettin Ercan, Başkan Yardımcımız Aydın Kaya, Havza Milli Eğitim Müdürlüğü, Havza Halk Eğitim Müdürlüğü, Havza Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesine teşekkür ederim.”dedi.

25 Mayıs Havza Gençlik ve Spor Kulübü Kulüp Başkanı Kemalettin Ercan ise sporcuları kutlayarak; “Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını başarı olarak görmek bizler mutlu ediyor. İnşallah güreş milli takımımıza da sporcu göndereceğiz. Hocamıza, genç kardeşlerimize ve bizlere destek olan herkese teşekkür ederim.” Dedi.

25 Mayıs Havza Gençlik ve Spor Kulübü Kulüp Başkan Yardımcısı Aydın Kaya ise  kulübün kuruluş amacının Havzanın sportif başarılarına katkı sağlamak olduğunu belirterek; Geldiğimiz noktada güreşçilerimiz büyük bir başarıya imza atarak ilimizi kendi kategorilerinde ilimizi temsil etme hakkı kazandılar. Kendilerini tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağız. Bu bizim en büyük hedefimiz.  Sporcularımızın bu günlere gelmesinde emeği olan başta Kulüp Başkanımız Kemalettin Ercan’a, Güreş Antrenörü Mehmet Şencan’a ve bizlere her zaman destek olan Havza Milli Eğitim Müdürlüğü, Havza Halk Eğitim Müdürlüğü, Havza Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi idarecilerine teşekkür ederim.”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.