DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden Bedensel Engelliler Spor Kulübü’ne destek

Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na sağlık sponsoru oldu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Anadolu Hastaneleri’nden Bedensel Engelliler Spor Kulübü’ne destek
Engelleri birlikte aşıyoruz” sloganı ile yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri ile bir gün değil her zaman engellilerin yanında olduğunu ortaya koyan Büyük Anadolu Hastaneleri, sağlık sponsoru olduğu Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın galibiyetle sonuçlandığı Kayseri Bedensel Engelliler Spor Kulübü karşılaşmasında yalnız bırakmayarak tezahüratları ile destek verdi.
Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu’nda, Samsun Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın, Kayseri Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile oynadığı müsabakada tezahüratlar ile destek ve moral verilen karşılamaya Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, hastane yönetimi ve hekimler katıldı. Müsabaka sonrası oyuncular tebrik edilerek başarılar dilendi.
Oyuncularla tekerlekli sandalyeye oturarak basketbol da oynayan Çiftçi, “Sporcularımızın göstermiş olduğu enerji ve gayretleri bizleri gururlandırıyor. Büyük Anadolu Ailesi olarak her zaman engelli kardeşlerimizin yanında ve destekçisiyiz.” dedi.

YORUM YAP