DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Mesajında, kadınların ailede ve toplumda önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Burhan Mucur, şunları kaydetti:

“Kadınlar, ailenin temel taşıdır. Sevginin, merhametin ve fedakarlığın sembolüdür. Toplumumuzun gelişmesinde ve kalkınmasında önemli rol oynarlar.”

Burhan Mucur, Kadın olmanın önemine vurgu yaparak toplumun her kesimindeki kadınların sorumluluklarını takdirle karşıladıklarını belirtti. Kadınların bilimden sanata, spordan edebiyata kadar birçok alanda büyük başarılar elde ettiğine, sosyal ve ekonomik hayatta eşit, onurlu ve saygın bir konuma sahip olmalarının önemine vurgu yapan Burhan Mucur, “kadınlar ailede, işyerinde ve toplumda hayati öneme sahiptir. Gelecek nesillere sevgi, nezaket ve incelik öğreten kadınlar, ülkenin toplumsal birliği ve dirliği için kritik bir rol üstleniyorlar.” Dedi.

MHP olarak, her zaman Kadın haklarının evrensel, bölünmez, vazgeçilmez, ayrılmaz bir bütün olduğunu kabul eden vizyonumuzu sürdürdük ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Bu vesileyle, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere Türk kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, tüm kadınlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.