DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

Karaaslan’dan “15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karaaslan’dan “15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Milli iradeyi hedef alan 15 Temmuz hain darbe girişiminin; ihanete asla geçit vermeyen aziz milletimizin cesareti ve kararlılığıyla başarısız olmasının 7. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum.

15 Temmuz akşamı, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği, milletimizi illerimizin meydanlarına, havalimanlarına davet eden çağrısıyla caddeleri, sokakları doldurarak hainlerin tüm hesaplarını bozan milletimiz yediden yetmişe, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle ihanetin önünde set olmuştur. Vatan sevdasıyla, bayrak aşkıyla bir olan yürekler canları pahasına İstiklalimizi, İstikbalimizi, Cumhuriyetimizi, Demokrasimizi savunmuş, 15 Temmuz darbecilerin en büyük mağlubiyeti; Ömer Halisdemir’lerin, Sevgi Yeşilyurt’ların, Batuhan Ergin’lerin, Cennet Yiğit’lerin, Abdullah Tayyip Olçok’ların, söz konusu vatan olunca hiç düşünmeden canından vazgeçen, vatan uğruna destan yazan aziz milletimizin zaferi olmuştur.

FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 81 ilimizde başlayan Demokrasi Nöbetleri, şehitlerimizin canlarıyla ve kanlarıyla vatan kıldığı bu topraklarda istiklalimize ve istikbalimize göz dikenlere verdiğimiz güçlü bir mesaj olmuştur.

Bizler tıpkı dün olduğu gibi bugün de şehitlerimizin emanetine hakkıyla sahip çıkabilmek, ülkemizin aydınlık geleceğini inşa etmek için Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hiç durmadan çalışıyoruz. 15 Temmuz’da yürüyüşümüzü durdurmak isteyenlere fırsat vermeyen milletimiz Türkiye Yüzyılı’nı başlatmış, Şahlanış Dönemi ile kararlılığını ortaya koymuştur.

Türkiye, kendisine sınır çizmek isteyen tüm odaklara, kriz, kaos ve çatışmalarla önünü kesmek isteyenlere, terörden medet umanlara tarihin her döneminde devleti ve milletiyle gereken cevabı vermiştir. Bugün de tüm terör örgütleriyle, uzantılarıyla, illegal yapılarla ve bu örgütlerin destekçileriyle mücadelemiz kararlı şekilde sürmektedir.

Yakın tarihimizin bu alçak darbe girişiminde vatanı ve demokrasiyi savunurken toprağa düşen aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor, darbecilerin tanklarına, toplarına, uçaklarına, mermilerine karşı koyan aziz milletimize ve kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Demokrasinin, Vatanın, Milletin kahramanları olan gazilerimiz kalplerimizdeki mümtaz yerini ebediyen koruyacaktır.”

YORUM YAP