DOLAR31,1326% 0.08
EURO33,8162% 0.01
STERLIN39,4922% 0
FRANG35,3740% 0.06
ALTIN2.033,20% 0,06
BITCOIN1.706.1605.019

İshak Taşçı: Atakum’u Türkiye’nin Yıldızı Yapmaya Geliyor

AK Parti’den Atakum Belediye Başkan aday adayı olan İshak Taşçı, salonu dolduran vatandaşlara seslendi: “Pazarda, çarşıda ve sokakta, bu hikayenin tamamlanması gerektiğini gördüm. Sizlerin desteği, teşkilatlarımızın teveccühü ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın tensipleriyle, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yarım kalan şarkımızı tamamlamak üzere huzurlarınızdayım.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İshak Taşçı: Atakum’u Türkiye’nin Yıldızı Yapmaya Geliyor

2014 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde AK Parti’den Atakum Belediye Başkanı seçilen, dönemi boyunca eğitimden sağlığa, kültürden ve sanata, sosyal projelerden şehirleşmeye kadar birçok alanda önemli projeleri hayata geçiren İshak Taşçı, partisinden Atakum Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. Önceki dönem Başkanı Taşçı, Atakum Sanat Merkezi’nde vatandaşların yoğun katılımı ve desteğiyle açıklamasını gerçekleştirdi. Taşçı, “Atakum’un kaybolan yıllarını geri kazandırmaya geliyoruz” mesajını verdi.

İshak Taşçı: Atakum’un Yükselen Yıldızı Olmaya Geri Dönüyor

AK Parti ilçe teşkilatı, partililer, sivil toplum örgütleri temsilcileri, yakınları, sevenleri ve dostlarının coşkulu katılımıyla gerçekleşen programa dikkat çeken anlar damga vurdu. Türk bayraklarıyla donatılmış salon, “Efsane Geri Döndü”, “Atakum Seninle Güzel”, “Gençlerin Abisi”, “Atakum’un Başkanı Burada” yazılı dövizlerle süslenirken, katılımcılar İshak Taşçı’ya alkışlarla ve tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu. Programda, İshak Taşçı’nın Atakum Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projeler, slayt gösterisi eşliğinde tanıtıldı.

İshak Taşçı’dan Filistin’e Ses: Gazze’deki Soykırım ve İnsanlık Dramına Karşı Güçlü Çıkış

Konuşmasına Filistin Gazze’de yaşanan soykırım ve insanlık dramına değinerek başlayan AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı İshak Taşçışunları söyledi: “Gazze’de süregelen bir savaş değil, İsrail’in mazlum insanlar üzerinde uyguladığı bir soykırımdır. Kadınlar ve çocuklar, acımasızca katlediliyor ve dünya sessizce bunu izliyor. Bizler Filistinli kardeşlerimizin acısını yüreğimizde hissediyor, hayatını kaybedenlere rahmet diliyor ve buradan haykırıyoruz. Çekin kanlı ellerinizi mazlum Filistin halkının üzerinden.”

Atakum’un Kaybolan Yıllarını Geri Kazandıracağız

Salonu dolduran kalabalığa seslenen İshak Taşçı, Atakum’un 5 yıldır önceki dönem kazanımlarını da teker teker kaybettiğini ifade ederken, “Bu durum bizi ziyadesiyle üzmüştür. Çünkü geleceğimizin teminatı olacak çocuklarımıza haksızlık yapıldığına ve Atakum’un yarınlarının çalındığına inanmaktayız.

İshak Taşçı: Atakum’un Yeniden Şarkısı Tamamlanıyor

“Sizlerin de bizler gibi bu durumdan çok rahatsız olduğunu biliyorum. Ne yazık ki iş bilmez insanların bu yönetim anlayışıyla Atakum, son beş yılda çok şey kaybetti. Var olanın üzerine bir çivi dahi çakılmazken, ilçemize kazandırdığımız onlarca eserin de adeta yok edilmesi bizi kahretmektedir. Atakum sokaklarında karşılaştığım her hemşehrimin ilçemizin düşürüldüğü bu içler acısı durumu haykırışına sessiz kalmam mümkün değildi.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday adayıİshak Taşçı, “Sizlerin bu desteği, teşkilatlarımızın teveccühü ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden yarım kalan şarkımızı tamamlamak üzere huzurlarınızdayım” dedi. İşte bugün burada sizin sesiniz olmak ve Atakum’un sahipsiz olmadığını göstermek için karşınızdayım” dedi.

İshak Taşçı: Atakum’u Zirveye Taşıyan 87 Proje

2014-2019 yılları arasında gerçekleştirdikleri yönetim ve hizmet anlayışından bahseden İshak Taşçı, “10 yıl önce ‘Hayalimizdeki Şehir Atakum’ sloganıyla çıktığımız yolda Atakum’u önce bölgenin; devamında Türkiye’nin en prestijli İlçesi haline getirme hedefimizi 5 yıllık görev süremizde gerçekleştirdik. 55 vizyon proje ile çıktığımız yolculuğu şükürler olsun ki; 87 proje ile tamamladık. Atakum, bizim dönemimizde Birleşmiş Milletler kriterlerine göre 19 ayrı konu ve 65 farklı ölçüde yapılan değerlendirmeler sonucunda Karadeniz’in en gelişmiş kenti oldu” ifadelerini kullandı.

Salonu dolduran vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla “Efsane Geri Döndü” yazılı çeşitli dövizlerle alkışlar eşliğinde İshak Taşçı’ya tezahüratta bulundu.

İshak Taşçı: Atakum’u Türkiye’nin Yıldızı Yapmaya Geliyor

Salonu dolduran kalabalığın sevgi gösterileri ve sloganlarıyla sık sık konuşması kesilen AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı İshak Taşçı, sözlerine şöyle devam etti: “Takdir edersiniz ki Atakum’a hizmet etme noktasında rüştünü ispatlamış bir kardeşinizim. Bizim yönetimimizdeki Atakum Belediyesi, tüm Atakum’un oldu. Bizler için en önemli olan aidiyet duygusuydu. Bunu başarmış, kimseyi ötekileştirmemiş olmanın gururunu yaşıyorum. Pazarda, çarşıda ve sokakta karşılaştığım hemşehrilerimin sevgi gösterileri ve teveccühü bana bu hikayenin tamamlanması gerektiğini gösterdi. Sizlerin bu desteği, teşkilatlarımızın teveccühü ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden yarım kalan şarkımızı tamamlamak üzere huzurlarınızdayım. Atakum’un kaybettiği 5 yılı geri kazandırmak, geçmişte Karadeniz’in yıldızı yaptığımız güzel ilçemizi şimdi de Türkiye Yüzyılı vizyonu ile Türkiye’nin yıldızı yapmak için yola çıktım. En büyük gücüm sizin desteğiniz ve bana olan inancınızdır.”

İshak Taşçı’nın İmzası: Atakum’da Hayat Bulan 87 Proje

İshak Taşçı’nın konuşmasında bahsettiği Atakum Belediye Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği 87 projeden bazıları şu şekilde: “Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisi, Kent Meydanı, Kapalı Pazar Yeri, Katlı Otopark, Çocuk Oyun Alanı, Halı Saha ve Spor Tesisleri, Aqua Park, Öğrenci Etüt Merkezi, Kültür ve Sanat Merkezleri, Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi, Meslek Edindirme Kursları, Sosyal Tesisler, Kilitli Taş Parke Fabrikası, Down Kafe Park, Yayla Dinlenme Tesisleri, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Ömer Halisdemir Parkı ve Çay Bahçesi, Kız Öğrenci Yurdu, İncesu Canlı Hayvan Satış ve Kesim Yeri, Bu Aşkın Kahramanı Sensin Samsunspor.”

YORUM YAP