DOLAR31,3767% 0.01
EURO34,0915% 0.03
STERLIN39,8426% 0.15
FRANG35,5382% 0.01
ALTIN2.101,07% 0,00
BITCOIN1.983.2021.414

Havza Belediyespor Yönetiminden Gençlik ve Spor İl Müdürü Dereci’ye Ziyaret

Havza Belediyespor Kulübü Başkanı Dursun Ali Beşli ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Gençlik ve Spor İl Müdürü  Feyzullah Dereci’yi ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Havza Belediyespor Yönetiminden Gençlik ve Spor İl Müdürü Dereci’ye Ziyaret

Gençlik ve Spor İl Müdürü  Feyzullah Dereci’nin makamında gerçekleşen ziyarette bir süre önce kulüp başkanlığı ve yönetimi devralan Havza Belediyespor Kulübü Başkanı Dursun Ali Beşli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İl Müdürü Dereci’ye Havza Belediyespor Kulübü, genel kurul süreci ve projeleri hakkında bilgiler vererek ilçede yapılabilecek sportif faaliyetler, ilçede gençleri spora yönlendirecek çalışmalar ve yapılabilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Gençlik ve Spor İl Müdürü  Feyzullah Dereci ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek amaçlarının spora genele yaymak olduğunu bunun için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Havza Belediyespor Kulübü Başkanı Dursun Ali Beşli ise yönetimi kısa bir süre önce devraldığını belirterek; “ Öncelikle kulübümüze kurumsal bir kimlik kazandırmak adına hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Öte yandan bir sivil toplum kuruluşu olarak ilçemize faydalı olmak adına ilçemizde sportif faaliyetler gerçekleştirmek ve öncelikle gençlerimiz ile çocuklarımız olmak üzere halkımızı spor yapmaya teşvik etmek adına yeni projeler hazırlamaktayız. Tüm acımız ülke sporuna ve ilçemize hizmet etmek.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediyespor Kulübü Başkanı Dursun Ali Beşli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Gençlik ve Spor İl Müdürü  Feyzullah Dereci’ye Havza Belediyespor atkısı hediye ettiler.

YORUM YAP