DOLAR31,3803% 0.46
EURO34,0663% 0.56
STERLIN39,7593% 0.5
FRANG35,5434% 0.59
ALTIN2.104,24% 2,50
BITCOIN1.967.5841.952

Alin Sanat ve Rotary Kulübünden;Sağlık çalışanlarına moral konseri

Sağlık çalışanları için moral etkinliği düzenleyen Alin Sanat Merkezi ve Samsun Rotary Kulübü, sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleştirilen programda sağlıkçı konuklarının keyifli bir akşam geçirmesini sağladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Alin Sanat ve Rotary Kulübünden;Sağlık çalışanlarına moral konseri

Alin Sanat Merkezi ve Samsun Rotary Kulübü işbirliği içerisinde gerçekleştirilen organizasyonda, sosyal mesafe kuralları kapsamında bir etkinlik düzenlendi. Alin Sanat Merkezi bahçesinde düzenlenen etkinliğe, farklı sağlık kuruluşlarında görev yapan çok sayıda doktor ve sağlık çalışanı katıldı.

Ülke olarak aylardır korona virüs ile ciddi bir mücadele verildiğine dikkat çeken Alin Sanat Merkezi Kurucusu Özlem Başoğlu, “Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ciddi bir mücadele verilen virüsten bir an önce kurtulmak istiyoruz. Bu süreçte en çok emeği, katkıyı verenler, muhakkak ki sağlık çalışanlarımız oluyor. Ailelerinden, sevdiklerinden dahi uzak kalarak, ülkemizin başına bela olan bu virüse karşı büyük bir özveri ile mücadele eden sağlık çalışanlarımızın, her şeyden daha çok morale ihtiyacı var. Bu anlamda Samsun Rotary Kulübü ile işbirliği içerisinde mini bir etkinlik düzenlemek istedik. Umarım başarılı da olmuşuzdur” dedi.

Samsun Rotary Kulübü Başkanı Ümit Eminoğlu ise yaptığı konuşmada sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, “Bu süreç hepimiz için zor. Ama en büyük zorluğu sağlık çalışanları çekiyor. Gece gündüz demeden, hayatlarını tehlikeye atarak insanları sağlıklarına kavuşturmak için mücadele eden tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Hep birlikte, büyük bir özen ve özveri içerisinde bu virüsten kurtulacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Alin Sanat Merkezinin 9 yaşındaki yeteneği Yiğit Yüksel’in piyano dinletisi ile başlayan etkinlik, Prof. Dr. Olga Hasanova ve Samsun DOB Solisti Elif Demir’in mini konserleri eşliğinde devam etti. Etkinliğe katılan sağlık çalışanları, Samsun Rotary Kulübü ve Alin Sanat Merkezine teşekkür etti.

YORUM YAP