Connect with us

55. Dakika

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den 55. Dakika’da önemli açıklamalar

Published

on

Samet Gürcü’nün hazırlayıp sunduğu 55. Dakika programına konuk olan AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

55. Dakika

Samsunspor tribün liderleri ile 55. Dakika

Kanal Nok ekranlarında yayınlanan 55. Dakika programında Gazeteci Samet Gürcü, Samsun’da uzun süredir beklenen tabloya ev sahipliği yaptı.

Published

on

Samsunspor’un 3 büyük taraftar gurubunun tribün liderleri Gazeteci Samet Gürcü’nün hazırlayıp sunduğu 55. Dakika programına konuk oldu. Söğütlübahçe Taraftarlar Grubu Lideri Mehmet Sarıözkan, Forza Şirinler Taraftarlar Grubu Lideri Mehmet Doğukan Bayrak ve Şehzadeler Taraftar Grubu Tribün Lideri Hikmet Şimşek’in konuk olduğu programda, olaylı Çorum deplasmanında yaşanan olayların iç yüzü ve tüm detayları konuşuldu.

Continue Reading

55. Dakika

Mehmet Teyyare 55. Dakika’da konuştu

Kanal Nok ekranlarında yayınlanan 55. Dakika programına konuk olan AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Tayyare, önemli açıklamalar yaptı.

Published

on

Kanal Nok ekranlarında yayınlanan 55. Dakika programında Gazeteci Samet Gürcü’nün konuğu AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mehmet Tayyare oldu.

Teyyare, programda çok önemli açıklamalarda bulundu.

Samet Gürcü’nün “AK Parti İl Başkanklığı için adaylığınızı açıkladınız. Adaylığınızı açıklarken 2023 hedeflerine 2002 ruhuyla ulaşacağınızı belirttiniz. Şuanda AK Parti 2002 ruhundan uzaklaştı mı?” sorusunu yanıtlayan Mehmet Teyyare, “AK Parti 2002 ruhundan tamemen uzaklaştı. Çünkü 2002’deki yola çıkış gayemiz şuanda maalesef yok denecek kadar az. 2001 yılının son çeyreğinde AK Parti’yi kurarken, bagajda kirli çamaşırı olanlar bu gayede yer almayacak diye, 50 kişilik yönetim kurulu olarak güzel gayelerle yola çıktık. Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik. Büyük bir özveriyle yola çıktık. Kimsenin cesaret edemediği dönemde yola çıktık. Çok kısa bir zaman içinde teşkilatlarımızı oluşturarak, 30 Mart 2002 tarihinde yapmış olduğumuz meşhur Samsun Mitingi’nde 80 bin kişinin o alana toplanmasını sağladık. Çalışmalarımız ahenk içinde devam etti. 3 Kasım 2002 tarihinde yapılacak milletvekili seçimlerinde çok fazla gayret sarf etmedik. Çünkü milletin özlemini duyduğu liderin başkanlığında AK Parti kurulmuştu. Bizim çalışmalarımız da bütün Samsun tarafından kabul gördü ve çok çaba sarf etmeden iktidar olmayı başardık.

AK Parti’de milletvekilliği yapmış olan arkadaşlarımızdan şu anda AK Parti İl Başkanlığı için ismi geçenlerin hiçbirinin, AK Parti İl Başkanlığına aday olmak gibi bir arzularının olduğunu düşünmüyorum. Sadece biz aday olduk diye bizim önümüzü kesmek için isim cambazlığı, isim enflasyonu gibi ortaya atıldığını düşünüyorum. ‘Şu aday olacak, bu aay olacak’ şeklinde bir kafa karışıklığı yapmanın derdindeler. Çünkü İl başkanlığı için isimleri geçen milletvekili kardeşlerimizin biz de biliyoruz, onlar aslında aynı cenabın adamları. Doğruyu söyleyen dokuz köyden kovulur misali, bizim söylemlerimiz bu kişileri rahatsız ediyor herhalde ki, karşıma ne kadar aday çıkarırlarsa, vazgeçerim diye mi düşünüyorlar bilmiyorum. Ama biz samimi duygularla, davamızın selameti için yola çıktık. Bu şekilde bir kaç kişinin idare ettiği bir AK Parti yerine, 50 kişinin hatta 100 kişinin idare edeceği, yöneteceği bir AK Parti’ye ihtiyaç olduğunu, her kesime ulaşmamız gerektiğine inandığımız için, yönetim şeklini beğenmediğimiz için bu duruma karşı açıklamalarımız biraz sert.

Continue Reading

55. Dakika

“CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek” 55. Dakika

Published

on

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 55. Dakika programında Samet Gürcü’nün -Çarşamba Biyokütle Enerji santrali, -Samsun’un işsizlik problemi, -Belediyelerdeki işten çıkarmalar, -Sağlık sektöründeki usulsüzlükler, -Kamu iktisadi Teşekküllerindeki problemler, -Emeklilikte Yaşa Takılanlar, -Hükümetin Samsun ile ilgili politikaları, -Samsun’un turizm imkanları, -Tarım ve Hayvancılık destek paketleri hakkındaki sorularını yanıtladı.

Continue Reading

Trendler