DOLAR31,2493% 0.14
EURO33,8570% -0.06
STERLIN39,4811% -0.19
FRANG35,3543% -0.47
ALTIN2.053,76% 0,65
BITCOIN1.903.282-0.807

YEPAŞ, Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni İmzaladı

YEPAŞ Ulusal Kalite Hareketi olan ‘İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalayarak Kalite süreçlerini üst noktaya taşımaya hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
YEPAŞ, Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni İmzaladı

YEPAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli kapsamında “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi”ni imzalayarak, EFQM Modeli ile değerlendirilecek öncü Şirket olarak mükemmelliğin tüm kavramlarını benimseme ve yaşama geçirme konusunda kararlı olduğunu bir kez daha gösterdi. Operasyonlarında iyileştirme, uyum, yeni projeleri, modernizasyon hedeflerini gerçekleştiren YEPAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalayarak, sürekli iyileştirme anlayışını bir adım öteye taşıdı. Genel Müdür Arif AKŞAM’ın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine; KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül, KalDer Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sekreteri Esra Karakaş Kurşun katıldı.

YEPAŞ Genel Müdürü AKŞAM YEPAŞ’ın kurumsal alt yapısının zaten sürece hazır olduğundan bahsederek, ‘’İyileştirmelerine devam ederek KalDer “Mükemmellikte Kararlılık” belgesini alıp her yıl öz değerlendirme ile sürekli gelişim aracı olmayı ilke edinerek uzun vadede Türkiye Mükemmellik Ödülünü ve EFQM Kurumsal Mükemmellik Ödülünü almayı hedefliyoruz ve bu doğrultuda iş gerçekleşmelerimizi yapıyoruz’’ diye açıklamada bulundu.

Ulusal Kalite Hareketi’nin temelinde yatan düşünce ve yaşam kalitesi, etkileri itibariyle ise; yaşam kalitesinin sürekli zenginleştirilmesi, yükseltilmesi ve yenilenmesini içeriyor. İmzalanan bu bildirge ile KalDer, YEPAŞ’ın EFQM (European Foundation for Quality Management – Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Mükemmellik Modelini esas alarak öz değerlendirmeyi sürekli bir gelişim aracı olarak kullanmasını destekleyeceği ve bu bağlamda YEPAŞ, tüm çalışanlarında ortak bilinç yaratmak hedefiyle mükemmellik yolculuğu haritasını öncelikle Yöneticilerinin ve Proje Ekibinin yer aldığı KalDer ile gerçekleştirdiği programla duyurdu.

YORUM YAP