DOLAR32,2133% -0.05
EURO34,9995% 0.1
STERLIN41,1700% 0.08
FRANG35,2645% 0.08
ALTIN2.425,83% 0,30
BITCOIN68.331,99-0.941

YEDAŞ’tan Engellilere Özel Hizmet

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
YEDAŞ’tan Engellilere Özel Hizmet

3 Aralık Engelliler Günü’nde lanse edilecek olan ‘Engelsiz İletişim’ projesi, işitme ve konuşma engelli müşterilere özel bir iletişim kanalı sunmayı hedefliyor.

Engelsiz Bir İletişim

YEDAŞ  2023 yılında hizmete aldığı Engelsiz İletişim kanalı ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. www.yedas.com web sitesi üzerinden işaret dili ile görüntülü görüşme desteği sunan şirket, 3 Aralık Engelliler Gününde işitme ve konuşma engelli vatandaşlara özel sunulan hizmetle ilgili bilgilendirmede bulundu. YEDAŞ engelsiz bir iletişim için müşterilerinin bu alanı kullanarak işlemlerini gerçekleştirebileceklerini bildirdi.

İşitme ve konuşma engelli müşteriler, www.yedas.com web sitesi üzerinden işaret dili bilen müşteri temsilcisine bağlanıyorlar. Görüntülü yapılan görüşme kapsamında işitme ve konuşma engeli bulunan kişiler, tüm işlemlerini bu hat üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Tüm elektrik dağıtım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye erişebiliyor, taleplerini ileterek sorularına yanıt alabiliyorlar. İşaret diliyle hizmet veren müşteri temsilcisi, müşterilerin tüm işlemlerini yapabiliyor.

Engelli Müşterilerimizin Yanındayız’’

Proje ile ilgili açıklamada bulunan Müşteri Deneyimi Müdürü Ali TUTCU: ‘’ Şirket bünyesinde 4 işaret dili tercümanımız görev yapıyor.  Ekibimizle işitme engelli müşterilerimize işaret dili ile görüntülü olarak hizmet veriyoruz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, toplumun her kesimine eşit ve kaliteli hizmet sunma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Engelsiz İletişim projesi ile engelli müşterilerimizin günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı ve onlara daha etkili bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

3 Aralık Engelliler Günü vesilesiyle, YEDAŞ olarak, engelli bireylerimize özel sunduğumuz bu hizmeti duyurmaktan gurur duyuyoruz. ‘’ dedi.

YEDAŞ Hakkında

2005 yılında kurulan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (YEDAŞ); Türkiye’de yapılan özelleştirmeler kapsamında 2010 yılında Çalık Grubu tarafından devralınmıştır. YEDAŞ; Samsun Genel Müdürlük olmak üzere Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop illerine hizmet vermektedir. Ar-ge yatırımları, kesintisiz hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında operasyonel mükemmellik alanında birçok ödül almıştır.

Müşterileri, üst yönetimi, çalışanları ve tüm paydaşlarıyla birlikte sorumluluk sahibi, güçlü bir aile yapısına sahip olan YEDAŞ, hizmet bölgesinde 3 milyonun üzerinde kullanıcısına elektrik enerjisi sağlamaktadır.

YORUM YAP