DOLAR31,2160% 0.08
EURO33,7715% -0.12
STERLIN39,5032% 0
FRANG35,4469% 0.09
ALTIN2.033,05% 0,00
BITCOIN1.840.1004.366

YEDAŞ Geleneksel Muhtar Toplantılarına Devam Ediyor

Elektrik dağıtım sektöründe tüm tüketicilerine en iyi hizmeti misyon edinen YEDAŞ, Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde muhtarlar ile bir araya geliyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
YEDAŞ Geleneksel Muhtar Toplantılarına Devam Ediyor

Elektrik bakım, onarım ve yatırımlarını aralıksız sürdüren Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), başlattığı ‘MuhtarToplantıları’nı bu yıl da sürdürüyor. 5 ilde ‘müşteri memnuniyeti’ odaklı bir yaklaşımla şebeke ve teknoloji güçlendirme çalışmaları yaparak uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam eden YEDAŞ, muhtarlar ile bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinliyor.

2023 Yılı Yatırım ve Planlamalar Anlatılıyor

YEDAŞ, hizmet vermekle yükümlü bulunduğu bölgedeki 5 ilde, yaklaşık 30 lokasyonda, toplam 4 bin muhtar ile görüşmeyi ve bir araya gelmeyi önemserken düzenlediği toplantılarla, 2022 yılında hayata geçirdiği çalışmaları ve 2023 yılı şebeke, tesis, teknoloji yatırım planlarını tanıtma ve anlatma imkânı buluyor. YEDAŞ kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli olarak altyapısını güçlendiriyor.

‘Sürdürülebilir Enerji Hizmeti Mesajı’

YEDAŞ, Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde gerçekleştirecekleri toplantılarda muhtarlara ‘’ “Kaliteli ve kesintisiz enerji hedefiyle, Sürdürülebilir enerji hizmeti ‘’ mesajı verecek.Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantılarla ilgili değerlendirmede bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre BİLGİ,şunları söyledi:

“Elektrik dağıtım şirketleri içinde hizmet bölgesinde görev yapan en fazla muhtara sahip olan şirketiz.Muhtarlarımız, bölgemizdeki müşterilerimizin düşüncelerini en iyi şekilde ileten, yaşadıkları zorluklara çözüm bulan ve iletişim köprüsü olan değerli temsilcilerdir. Müşteri memnuniyetin artırma ve hizmetlerimizin iyileştirilmesini amaçlayarak gerçekleştireceğimiz bu toplantılarda, muhtarlarımızın öneri ve düşüncelerini dinleyerek hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda aldığımız geri bildirimlerle müşteri memnuniyetimizi bir üst seviyeye taşıyarak, muhtarlarımızla sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

YEDAŞ Hakkında

2005 yılında kurulan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (YEDAŞ); Türkiye’de yapılan özelleştirmeler kapsamında 2010 yılında Çalık Grubu tarafından devralınmıştır. YEDAŞ; Samsun Genel Müdürlük olmak üzere Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop illerine hizmet vermektedir. Ar-ge yatırımları, kesintisiz hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında operasyonel mükemmellik alanında birçok ödül almıştır.

Müşterileri, üst yönetimi, çalışanları ve tüm paydaşlarıyla birlikte sorumluluk sahibi, güçlü bir aile yapısına sahip olan YEDAŞ, hizmet bölgesinde 3 milyonun üzerinde kullanıcısına elektrik enerjisi sağlamaktadır.

YORUM YAP