DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Yahya Çınkıl’a jet hızıyla atama

Samsun İlkadım Belediye Başkan Adaylığı için istifa eden Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl, yeniden görevine atandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yahya Çınkıl’a jet hızıyla atama

İlkadım Belediye Başkan aday adaylığı için Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden istifa eden Yahya Çınkıl, aday adaylığı sürecinin tamamlanmasıyla birlikte eski görevine adeta jet hızıyla yeniden atandı.

SEÇİM PERFORMANSI DİKKAT ÇEKMİŞTİ
Aday adaylığı sürecinde bürokrasideki başarısını saha çalışmalarına yansıtan ve seçim çalışmalarında sergilediği performansla dikkat çeken Çınkıl, yeniden atandığı Sinop İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevine hızlı başladı. Göreve başladığı ilk gün Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan’ı ziyaret eden Çınkıl, daha sonra Şube Müdürleri ile toplantı yaptı.

KALDIĞIMIZ YERDEN, YENİDEN…
Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl, yaptığı açıklamada, “Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan’ın teklifleri, İçişleri bakanı Ali Yerlikaya’nın tensipleri ile yeniden Sinop İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atandık. Kaldığımız yerden, yeniden çalışmalarımıza başladık. Şube Müdürleri ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, yeni dönem vizyon ve yol haritasını belirledik” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.