DOLAR31,3803% 0.46
EURO34,0663% 0.56
STERLIN39,7593% 0.5
FRANG35,5434% 0.59
ALTIN2.104,24% 2,50
BITCOIN1.967.5841.952

Vali Dağlı’nın Ramazan Bayramı mesajı

Samsun Valisi Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı Ramazan Bayramı mesajı yayımladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Dağlı’nın Ramazan Bayramı mesajı

Vali Dağlı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı, toplumun birlik ve beraberliğinin pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayının ardından mübarek bayram günlerine hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı, dua ve ibadetlerimizi kabul etsin.

Millet olarak bir ve beraber olma hissiyatını en üst seviyede hissettiren bayramlar; küskünlüklerin ve kırgınlıkların yerini barışa, sevgiye ve muhabbete bıraktığı, sevinçlerin yaşandığı özel ve güzel günlerimizdendir. Manevi değeri yüksek bu günlerde dost ve kardeşliklerin en üst seviyede yaşanmasını ve bu günlerin dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Etkisi devam etmekte olan Koronavirüs salgını sebebiyle maalesef bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizi, dost ve akrabalarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Tam kapanmanın son haftası içerisindeyiz. Salgın yayılım hızında büyük bir düşüş trendi yakalamayı başardık. Tedbirlere azami özen göstererek bu başarının sahibi kıymetli Samsunlulara teşekkür ediyorum. Kurallara titizlikle uymaya devam eder, bayramlaşmalarımızı telefon ile gerçekleştirirsek bayram sonrası bizleri çok daha güzel günlerin beklediğine yürekten inanıyorum.

İmkanlar ve şartlar dahilinde tüm bayramlar da olduğu gibi bu bayramda da millet olarak tarihimizden, kültürümüzden ve medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla sevgi ve muhabbetimizi pekiştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli Samsunlu hemşehrilerimin, mesai arkadaşlarımın ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor; bayramın ülkemize, İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

YORUM YAP