DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

Turkey Call Center Awards 2023’te En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde Ödüllendirildi

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Müşteri Deneyimi ve Çalışan Deneyimine yönelik hayata geçirdiği “POME” Akıllı Ekran Projesi ileIMI Conferences tarafından düzenlenen 2023 Turkey Call Center Awards En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde ödül sahibi oldu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Turkey Call Center Awards 2023’te En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde Ödüllendirildi

Çeşitli sektörlerden, çağrı merkezi hizmeti veren katılımcıların yer aldığı ve firmaların rekabet ettiği yarışmada, jüri tarafından teknoloji kullanımına dair farklı kriterler değerlendirildi. Operasyonel süreçlerde teknoloji kullanımı, teknolojiye uyum seviyeleri ve dijital kanallarda müşteriye sağlanan faydalar gibi unsurlar ön plandaydı. İletişim Merkezi Hizmeti kapsamında, farklı sektörlerden firmaların katılımıyla gerçekleşen organizasyonda “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde sunduğu “POME” projesiyle YEDAŞ(Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş) “En Övgüye Değer” ödülünü alarak bu yıl aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Müşteri Taleplerine Hızlı Çözüm Sunan Hizmet

YEDAŞ Müşteri Deneyimi Müdürü Ali TUTCU, ödül hakkında şunları belirtti: “POMEAkıllı Ekran Tasarımıdijital çağın gereksinimlerine yönelik hazırlanan bir sistem. POME ile müşterilerimizin tüm temas noktalarını tek bir ekranda görerek, müşteri talep ve şikayetlerini yönetebiliyor, müşteri memnuniyetini iyileştirmek adına elde ettiğimiz dataları en iyi şekilde değerlendirebiliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, kendi iç kaynaklarıyla geliştirdiği “POME” sistemleri ile çalışan ve müşteri deneyimini iyileştirirken, bu ödülle başarısını taçlandırdı. Vizyonumuz doğrultusunda yapmış olduğumuz çalışmaların ödülle tescillenmesi bizleri oldukça mutlu ediyor. Yapılan bu başarılı çalışmalar ve geliştirilen dijital çözümlerle, müşterilerimizin hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz. ‘’ dedi.

YEDAŞ Hakkında

2005 yılında kurulan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (YEDAŞ); Türkiye’de yapılan özelleştirmeler kapsamında 2010 yılında Çalık Grubu tarafından devralınmıştır. YEDAŞ; Samsun Genel Müdürlük olmak üzere Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop illerine hizmet vermektedir. Ar-ge yatırımları, kesintisiz hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında operasyonel mükemmellik alanında birçok ödül almıştır.

Müşterileri, üst yönetimi, çalışanları ve tüm paydaşlarıyla birlikte sorumluluk sahibi, güçlü bir aile yapısına sahip olan YEDAŞ, hizmet bölgesinde 3 milyonun üzerinde kullanıcısına elektrik enerjisi sağlamaktadır.

YORUM YAP