DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.978.6793.092

Türk Kızılay Havza Temsilciliğinden İlçe Müftüsü Alıcı’ya ziyaret

Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu ve beraberindekiler Havza Müftüsü Cemil Alıcı’ya teşekkür ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türk Kızılay Havza Temsilciliğinden İlçe Müftüsü Alıcı’ya ziyaret

Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Genç Kızılay Havza Şubesi Başkanı İrem Uyaroğlu ve beraberlerindeki Kızılay Gönüllüsü Muhammet Çelebi Akbıyık ile bir süre önce Havza Müftülüğüne ataman Cemil Alıcı’yı makamında ziyaret ederek Kızılay’ın çalışmalarına vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler ve görevinde başarılar dilediler.

Yürütülen çalışmalar hakkında Müftü Alıcı’ya bilgiler aktaran Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu; “Öncelikle Sayın Müftümüze görevinde başarılar dilerim. Ayrıca Havza Müftülüğü olarak kan bağışı ve yürütmüş olduğumuz diğer faaliyetlerde bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü Sayın Müftümüz Cemil Alıcı’nın şahsında tüm din görevlilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Müftüsü Cemil Alıcı ziyaretten ötürü Çöreçioğlu ve beraberindekilere teşekkür ederek; “Dinimizin ve insanlığın gereği yardımlaşmak ve paylaşmak öncelikli görevimiz. Havza İlçe Koordinatörümüz ve Genç Kızılay Şube Başkanımıza çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” Dedi.

Ziyaret sonunda Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Havza Müftüsü Cemil Alıcı’ya Kızılay logolu fincan hediye etti.

YORUM YAP