DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Tüp Mide Ameliyatı Oldu Görenleri Şaşkına Uğrattı

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Kınaş tarafından Mide Küçültme Ameliyatı olan Ceren Macit, 7 ayda 100 kilodan 55 kiloya düşerek ideal kilosuna indi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Tüp Mide Ameliyatı Oldu Görenleri Şaşkına Uğrattı

Pandemi döneminde özellikle hareketsiz yaşamın etkeniyle aşırı kilo problemi yaşandığına dikkat çeken Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Kınaş, kilonun getirdiği sağlık problemlerinden kurtulmak için kişilerin başvurduğu alternatif bir yöntemin Mide Küçültme Operasyonu olduğunu söyledi. 

Mide Küçültme Ameliyatı Sonrası 45 kilo verdi

Mide küçültme ameliyatı sonrasında verdiği kilolar ile yakınlarının bile şaşkınlık içerisinde kaldığını belirten Ceren Macit ” Arkadaşlarım beni tanıyamadı, herkes olumlu geri dönüş yaptı gerçekten çok mutluyum” dedi.

Mide küçültme ameliyatının zayıflamada etkin rol oynadığını ifade eden Op. Dr. Volkan Kınaş, “Bu sorunu yaşayan hastalarımızdan bir tanesi de İstanbul’da yaşayan Ceren Macit Hanım. Kendisi bizi araştırıp bulmuş. Hastamız Ceren hanım bize nisan ayında başvurarak ameliyat olmaya karar verdiğini söyledi. Daha sonrasında yaptığımız başarılı mide küçültme ameliyatından ardından ertesi gün yiyip, içmeye başladı, bir sonraki günde hastamızı taburcu hale getirerek memleketi İstanbul’a yolladık. Geçen zaman içinde hastamız ideal kilosuna geldi. Sağlıklı kilosuna ortala 45 kilo vererek indi. Hastamızda vücudunda sarkma olmaksızın sağlık bir şekilde gelmiş oldu. Şu anda sağlıklı kilosunda sabit kalarak yaşamını devam ettirmektedir. Bu süreçte hastamızı ekibimizle birlikte yakından takip ediyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

YORUM YAP