DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Tüfekci: Samsun’da Kadınlar Görmezden Geliniyor

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, ziyarete gittiği Sosyete Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tüfekci: Samsun’da Kadınlar Görmezden Geliniyor

Tüfekci, Samsun’un her anlamda kadın gücüne ve dokunuşuna ihtiyacı olduğunun altını çizerek ‘’Bu kadim şehrin ilk kadın belediye başkanı olmak için yola çıktık. Sahada çalışırken kadınlardan gördüğüm destek ve teveccüh beni inanarak çıktığım bu yolda daha sağlam adımlarla yürümemi sağlıyor. Samsun halkına söz veriyorum bu güzel şehrimizi birlikte kalkındırıp ülkemizde parmakla gösterilen şehirler arasına sokacağız. Aziz Samsun halkının desteğiyle Samsunumuza kadın eli değecek’’ dedi.

‘’Kadınları düşünmeyen bu zihniyet değişecek’’

Tüfekci, Samsun’da kadın istihdamı anlamında yeterli çalışmaların yapılmadığını vurgulayarak ‘’Kadınımızı hiçbir yerde ve şekilde düşünmeyenler, kadın işsizliğini giderecek sayıda istihdam alanı oluşturmadılar. Çalışmak, evini geçindirmek, destek olmak isteyen kadınımıza uygun alanlar açmayanları inşallah 31 Mart itibariyle birlikte yolcu edeceğiz. Tüm Türkiye’ye kadın istihdamı nasıl olmalı ve kadın iş gücünün artmasının ne gibi sonuçları olacağını göstereceğiz’’ diye konuştu.

‘’Kapım her zaman açık olacak’’

Tüfekci, Sosyete Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlar tarafından gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederken ‘’Gittiğimiz her kapıda bizleri geri çevirmeyen, çayını, çorbasını ikram eden güler yüzle karşılayan tüm Samsun halkına ne kadar teşekkür etsem azdır. Biz bu yola bu aziz şehrin kıymetli vatandaşlarına hizmet için çıktık. Rabbim izin verdiği sürece de bu yoldan dönmeyeceğiz. Kimseden korkumuz, çekincemiz yok. Bugün burada ve gittiğim her yerde bağrına basan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Bu ilginin, sevginin karşılığını da hak ettiğiniz hizmetleri durmadan, yorulmadan sizler için çalışarak, kapımı her zaman size açık tutarak göstereceğim. Kadınlar için hazırladığımız projelerimizle Samsun gerçek gücüne kavuşmuş olacak’’ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.