DOLAR31,4075% 0.07
EURO34,1426% 0.07
STERLIN39,7681% 0.05
FRANG35,5646% 0.05
ALTIN2.101,94% 0,05
BITCOIN1.982.4501.554

Tsm Korosu Solistleri Muhteşem Konserle Sezonu Kapattı

İlkadım Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun “Solistler Geçidi” konseri adı altında verdiği muhteşem konserde müzikseverler Türk sanat müziğine doydular.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tsm Korosu Solistleri Muhteşem Konserle Sezonu Kapattı

Türk Sanat Müziği Korosu Acem Tekkesi’nde gerçekleştirdiği konserle dönemi kapattı. Şef Erdal Şahin önderliğinde gerçekleşen geceye çok sayıda sanatsever katıldı. Yaklaşık iki saat süreyle katılımcılar müzik ziyafeti çekti. Salonu dolduran sanat müziği tutkunlarına eğlenceli dakikalar yaşatan koro, bazı şarkılarda salondaki insanlarla da düet yaparak şarkılarını seslendirdi. Nihavendden, hüzzama, uşşaktan, hicaza kadar birçok farklı makamdan şarkılarla gönüllere taht kuran eserleri başarıyla icra eden solistler uzun süre alkışlandı.Müzik dolu geçen gecenin sonunda İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık koro ekibine teşekkür ederek koro şefi Erdal Şahin’e çiçek takdiminde bulundu.

“İlkadım’da sanat var”

Belediyemizin sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerin soluksuz devam edeceğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Şehrimizin kültür ve sanat hayatını, İlkadım’ın adına yaraşır şekilde, canlı tutmak ve vatandaşlarımızın sosyalleşmesine katkıda bulunmak için kültürel etkinliklerimize devam edeceğiz. İlçemizde çalışmalarımıza yeni bir sloganla devam edeceğiz. “İlkadım’da Sanat Var” sloganıyla çalışmalarımıza mührümüzü vuracağız” dedi.

Program, çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

YORUM YAP