DOLAR32,8433% 0.07
EURO35,2116% -0.04
STERLIN41,6529% -0.15
FRANG36,8271% 0.01
ALTIN2.492,28% 0,10
BITCOIN64.896,01-0.455

Terme’de Şenol Kul sesleri!

AK Parti Terme Belediye Başkan aday aday Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerinde sevgi gösterileriyle karşılanırken, sosyal medya üzerinde yapılan anketlerde de açık ara ilk sırada yer aldı. Sokakta Şenol Kul sesleri giderek artarken, aday açıklamasında adaletli ve sokağın sesine kulak verilmesi istendi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Terme’de Şenol Kul sesleri!

Samsun’un Terme ilçesinde 2014-2019 döneminde belediye başkanlığı yapan, 31 Mart yerel seçimler öncesinde de AK Parti’den  aday adayı olarak sahaya çıkan Şenol Kul, halk buluşmalarına gece-gündüz devam ediyor. Sokakta ve caddelerde halkın ilgi ve sevgisi ile karşılanan Şenol Kul’un partisi tarafından aday gösterilmesi bekleniyor.

SOKAĞIN SESİNE KULAK VERİLMESİ İSTENDİ
Eğitimi, dünya görüşü, bilgi birikimi, halkla yakın diyaloğu, vizyoner projeleri, geleceğe dair hedefleri ve daha önce kente yaptığı hizmetlerin değerlendirilmesi sonucunda adı başkanlık için öne çıkan Şenol Kul,  sosyal medya üzerinden yapılan anketlerde de ilk sırada tercih edildi.  Terme ilçesinde Şenol Kul sesleri giderek artarken, aday açıklamasında adaletli davranılması, sokağın sesine ve taleplerine kulak verilmesi istendi.

DEĞİŞİM, GELİŞİM VE DÜRÜST BELEDİYECİLİK
Bu arada seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerine devam eden Şenol Kul, başkanlık görevinde Terme’de değişim ve gelişimin her alanda hız kazanacağını,  sosyal belediyeciliğin, adil  tarafsız ve etkin hizmet şeklinde yapılacağını söyledi. Kadın, genç, engelli, yaşlı ve çocukların yaşam kalitesi artıracak gelişmelere yönelik hedeflerin yerine getirileceğini dile getiren Şenol Kul, “Terme’mizi kalkındırırken, üretken olacağız, halkımıza en iyi hizmeti vereceğiz,  etkin, akılcı ve dürüst belediyeclik anlayışımızı her alanda göstereceğiz, en önemlisi planlı ve programlı çalışacağız” dedi. Kul, ilçenin gelişimine yenilikçi fikirleriyle katkı vermesi için belediyede gençlerin katılacağı proje atölyeleri düzenleneceğini de dile getirdi.

YORUM YAP