DOLAR32,8433% 0.07
EURO35,2116% -0.04
STERLIN41,6529% -0.15
FRANG36,8271% 0.01
ALTIN2.492,28% 0,10
BITCOIN64.896,01-0.455

Taşçı kararlı, “Atakum yeni dönemde hizmet alacak” Atakum’da olmayan sektör kalmayacak

AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, “Atakum’da olmayan sektör kalmayacak. Atakumlu hemşehrilerimiz hiçbir ihtiyacı için ilçemiz dışına çıkmak zorunda kalmayacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Taşçı kararlı, “Atakum yeni dönemde hizmet alacak” Atakum’da olmayan sektör kalmayacak

AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, 2024 seçimleri için gerçekleştirdiği ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor. Samsun Yabancılar Çarşısını ziyaret eden Taşçı, Dernek Başkanı Alaaddin Sayın, Oda Başkanı Olcay İnaç, YabPa Spor Kulübü Başkanı Ali Akyüz ve çarşı esnafı ile bir araya geldi.


Yabancılar Pazarı Yönetimini ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’un kendi kendine yetebilen bir ilçe olmasını önemsiyoruz. Geçmişte Atakum’da eksik olan noter, hamam, devlet hastanesi gibi hizmetleri Atakum’la buluşturmuştuk. Önümüzdeki dönem de Atakum’un eksiklerini bir bir kapatmaya devam edeceğiz. İlçemizde olmayan hiçbir sektör kalmayacak. Özellikle Atakum’da olmayan iş kollarında hizmet veren esnaflarımızın Atakum’da iş yeri açmasını sağlayarak, Atakumluarın çevre ilçelere olan bağımlılığını azaltacağız” diye konuştu.

Belediyecilik hizmetlerinin ilçenin gelişimine yön vermesi gerektiğini kaydeden İshak Taşçı, “Atakum Belediyesine bizim dönemimizde kentin gelişimini takip eden değil, bu gelişime yön veren bir belediyecilik anlayışı hakimdi. Önümüzdeki dönem tekrar bu anlayışı hakim kılarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışmalar sürdüreceğiz. Yabancılar Çarşısı esnafını bu anlamda çok önemsiyorum. Burada hemen hemen her alanda faaliyet sürdüren esnaflarımız var. Her geçen gün daha da gelişen Atakum’da iş yeri açarak ilçemize katkı sunacaklarına inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP