DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Tangal, Şehitleri Anma Gününde Vefa Örneği Gösterdi: ‘Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz’

Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nde şehitlik ziyareti gerçekleştirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tangal, Şehitleri Anma Gününde Vefa Örneği Gösterdi: ‘Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz’

Tangal, İlkadım Şehitliği’ni ziyaret ederek şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı ve dua etti. Ziyaret sırasında Tangal’a Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe parti üyeleri de eşlik etti.

 

 

Tangal, şehitlik ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünde, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Onların fedakarlıkları sayesinde bugün özgür ve bağımsız bir ülkede yaşıyoruz. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Tangal, ayrıca 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nde Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği’ni de ziyaret etti. Ziyaret sırasında gazilerle sohbet eden Tangal, gazilerin sorunlarını dinledi ve çözüm için söz verdi.

Ozan Arif’in Kabri Ziyaret Edildi

Tangal ve beraberindekiler, 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nde İlkadım Şehitliği’nde bulunan Ozan Arif olarak da anılan Arif Şirin’in kabrini de ziyaret etti.

 

 

Tangal’dan Gazilere Söz

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği’ni ziyaretinde gazilerle sohbet eden Tangal, gazilerin sorunlarını dinledi ve çözüm için söz verdi. Tangal, gazilerin vatan için yaptıkları fedakarlıkların asla unutulmayacağını söyledi.

 

 

Tangal, “Gazilerimiz, bu vatanın gerçek kahramanlarıdır. Onların fedakarlıkları sayesinde bugün özgür ve bağımsız bir ülkede yaşıyoruz. Gazilerimizin sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.