DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

 Şenol Kul’dan gündüz esnaf gece ev ziyareti

AK Parti Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelirken gece de ev ziyaretleri yaparak hem vatandaşların taleplerini dinliyor hem de projelerini anlatıyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
 Şenol Kul’dan gündüz esnaf gece ev ziyareti
Halktan gelen talep ve yapılan kamuoyu araştırmalarında adı açık ara ön sıralarda çıktığı belirtilen AK Parti’nin bir önceki belediye başkanı ve 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

DAVETLERİ GERİ ÇEVİRMİYOR
Adaylık başvurusundan itibaren sahaya çıkarak gündüz esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelen, gece de ev ziyaretleri yapan Şenol Kul, Gündoğdu Mahallesi’nde oturan Bahattin Akçay’ın evine konuk oldu. Şikayetlerini ve önerilerini dinleyip taleplerini aldığı vatandaşlarla sohbet eden Kul, partisinin başkan adayı gösterip seçimi kazanması halinde Terme için yapacaklarını anlattı ve “Önceki başkanlık görevimde ilçeyi nasıl şeffaf ve ortak akılla yönetmişsek, başarılı projelere imza atmışsak daha fazlası için çalışacağımın bilinmesini istiyorum” dedi.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL
Oldukça samimi ortamda geçen ve komşu evlerden gelenlerle birlikte toplantıya dönüşen ziyarette kendisine gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Şenol Kul, “Ne güzel söylemiş Mevlana; ‘Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol’ Bu sözün anlamında ki derinlik çok önemli. Dürüst ve samimi olan kişi kendini olduğu gibi gösterir. Kendini olduğundan farklı gösterenler içi kıskançlık, haset ve fesatlıkla dolu olanlardır. Ben olduğum gibi bir insanım, içim dışım bir, neysen oyum. Bu yüzden tarafıma gösterilen teveccüh ve gördüğüm toplumsal heyecan Terme için ortaya koyacağım motivasyonumu daha da artıracak” dedi.

YORUM YAP