DOLAR32,2065% 0.07
EURO34,9816% 0.34
STERLIN41,0602% 0.26
FRANG35,2022% 0.2
ALTIN2.436,24% -1,03
BITCOIN68.035,05-2.716

Şenol Kul: Ustalık dönemimde Terme çok farklı olacak

Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, çıraklık ve kalfalıktan sonra ustalık döneminde hayal ettiği Terme’yi yenilikci projelerle her alanda daha ileriye taşıyacaklarını söyledi. “Ustalık dönemimde Terme çok farklı olacak” diyen Kul, bilgi, birikim ve tecrübesiyle ilçeyi ‘Karadeniz’in parlayan yıldızı’ yapmaya yönelik hamlelerin hazır olduğunu da belirtti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenol Kul: Ustalık dönemimde Terme çok farklı olacak

Samsun’da 2009-2014 yıllarında Kozluk Beldesi, 2014-2019 döneminde de Terme Belediye Başkanlığı görevinde bulunan, 31 Mart seçimleri öncesinde de AK Parti’den aday adayı olarak tekrar sahaya çıkan Şenol Kul, çıraklık ve kalfalıktan sonra ustalık dönemine hazırlanıyor.

USTALIK DÖNEMİM ÇOK FARKLI OLACAK
Seçim çalışmaları kapsamında halk buluşmalarını gece-gündüz sürdüren Şenol Kul, bilgi, birikim ve tecrübesiyle hayal ettiği Terme’yi yenilikci vizyoner projelerle her alanda kalkındırılacağını açıkladı. Terme’yi ‘Karadeniz’in parlayan yıldızı’ yapmak hedefiyle yola çıktığını belirten Şenol Kul, aday gösterilip Terme Belediye Başkanlığı seçimini kazanmasıyla birlikte atılım projelerini her alanda sürdüreceklerini ifade etti ve “Ben bu toprakların vizyonu, hayali, ideali ve hedefi olan biriyim. Bu amaçla ustalık dönemimde kamusal yatırım, sağlık, eğitim, kültür, çevre, istihdam, üretim ve hizmetler noktasında ilçemizi daha da geliştireceğiz. Toplumsal yaşamda her vatandaşımızın hayatına dokunacak projelerimizle ilçemizi geleceğe taşıyacağız” dedi.

KAMUOYU YOKLAMALARI YAPILACAK
Hizmetlerde etkinliği ve verimliliği artırmak için ilçenin tüm dinamikleriyle birlikte hareket edileceğini, vatandaşların beklentilerini de içine alan çalışmalar yapılacağını belirten Kul, “Bu amaçla zaman zaman ilçede vatandaşların görüş ve düşüncelerini tespit etmek için kamuoyu yoklamaları yapılacak. Böylece vatandaşlarımızın görüşleri doğrultusunda da kendimize yön vereceğiz”  şeklinde konuştu.

YORUM YAP