DOLAR32,5442% 0.05
EURO35,1183% 0.21
STERLIN41,5238% 0.15
FRANG36,8189% 0.05
ALTIN2.436,04% 0,14
BITCOIN65.009,53-0.313

Şenol Kul: ‘Terme Marka’ şehir olacak

Samsun’un Terme ilçesi AK Parti belediye başkan yardımcısı Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği halk buluşması ve esnaf ziyaretlerinde Terme’nin geleceği ile ilgili projelerini anlattı.  

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenol Kul: ‘Terme Marka’ şehir olacak

Bilgi, birikim ve tecrübesiyle ticaret, sanayi, turizm noktasında yüksek potansiyele sahip Terme’yi partisinin aday gösterip belediye başkanlığını kazanmasıyla birlikte ‘Marka Şehir’ haline getirerek daha ilerilere taşımanın gayreti içinde olacağını belirten Şenol Kul, “Bu konuda ortak akılla, bilimsel çalışmalarla  ve en önemlisi şehrin dinamikleriyle hareket edeceğiz. Bölgesel kalkınma ve gelişme açısından Terme için seferberlik başlatacağız” dedi.

TERME CAZİBE MERKEZİNE DÖNÜŞECEK

İnsan odaklı projelerde herkesin katılımını önemsediklerini de belirten Şenol Kul, halka hizmeti her alanda daha ileri düzeylere götürme kararlılığında olduğunu da söyledi. Terme’de yeni başarı hikayelerine imza atacaklarını vurgulayan Kul, “Vizyon projeler tek tek hayata geçtiğinde Terme’nin çehresi değişecek. Terme cazibe merkezine dönüşecek” ifadelerini kullandı.

GENÇLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU
Bu arada Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, Salim Demirci Demir Ürünleri 2. Geleneksel Kış Futbol Turnuvası’nın yapıldığı kapalı halı sahada final maçını izleyerek heyecanlarına ortak oldu. Burada genç oyuncularla bir araya gelip sohbet eden Şenol Kul, daha sonra yaptığı açıklamada, “Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi kötülüklerden uzak tutmak için yapılması gereken en önemli şey onların sosyalleşebilecekleri alanların oluşturulmasıdır, Ünlü basketbol oyuncusu Michael Jordan’ın da ifade ettiği gibi ‘Başarısızlığı kabul edebilirim ama denememeyi kabul edemem’ sözünden de anlaşılacağı üzere sportif aktiviteler mücadele ruhunu ayakta tutar” dedi.

YORUM YAP