DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sarıcaoğlu,” Geleceğimize yatırım yapıyoruz”

Geleneksel Çocuk Oyunları Yaz Festivali ile Kavaklı çocuklar iki gün boyunca unutulmaz anlar yaşadı. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” Festivalimiz çocuklarımızın paylaşma, yardımlaşma ve takım ruhunu geliştiriyor” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sarıcaoğlu,” Geleceğimize yatırım yapıyoruz”

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Yaşar Doğu Güreş Festivali ve Menemen Şenliği ardından bu kez de yüzlerce çocuğun katılımı ile Geleneksel Çocuk Oyunları Yaz Festivalini gerçekleştirdi. İki gün süren ve oldukça renkli görüntülerin yaşandığı festival kapsamında düzenlenen etkinlikte Çocuklar, oynadıkları oyunlar ile eğlenceli vakit geçirirken ses sanatçısı Samsunlu Fehmi’de verdiği Konser ile katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Güven Park Tesisleri ve Kardelen Düğün Salonunda iki gün boyunca düzenlenen etkinliklerde çocuklar, Palyaçolar, Maskotlar, Çocuk Tiyatrosu, Kutup Masalı, Animasyon Show, Şarkılı Danslar, Yarışmalar, Baloncuk Köpük, Yüz Boyama gibi oyunlarla doyasıya eğlendi. Sürpriz hediyelerle neşeli anların yaşatıldığı festivalin açılışını yapan Başkan Sarıcaoğlu, bu tür programların birlik beraberliğin güçlenmesine katkı sunan önemli etkinlikler olduğunu söyledi.

Bu tür etkinliklerle çocukların kendine güvenen, paylaşma ve beraberlik ruhuna sahip bireyler olarak gelişimlerine destek vermeyi amaçladıklarını ifade eden Başkan Sarıcaoğlu, şunları söyledi:

” Çocuklara yönelik bu festivallerimizi kesintisiz bir biçimde geliştirerek devam ettirmeye kararlıyız. Burada arkadaşlığın, paylaşmanın, yardımlaşmanın, takım ruhu ve yeteneklerin geliştirildiği etkinlikler ve oyunlar düzenliyoruz. Belediye olarak ilçemiz gençliğini ve çocuklarımızı seviyor ve önemsiyoruz. Ülkemizin geleceği, yarınlarımız onların elinde. Bu nedenle bizlerde ülkemizin geleceğine yatırım yaparak evlatlarımız için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Festivalimize ilgi gösteren katılımları ile destek veren tüm hemşerilerime değerli velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum”

YORUM YAP