DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Samsun sevdamızla yola çıktık

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, şehrin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Samsun sevdamızla yola çıktık

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim öncesinde aktif bir ziyaret programı izliyor. Öncel, geçmişte Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde birlikte çalıştığı emekli mesai arkadaşlarıyla bir araya gelerek istişarede bulundu. Emekli mesai arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği bu toplantıda, geçmişte birlikte hizmet etmenin hatıraları canlandı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir ekip olduklarını gösterdi.

Bu önemli buluşmanın ardından Coşkun Öncel, Kadifekale Spor Lokali’nde düzenlenen bir etkinlikte Başkan Dursun Güngör ve vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda, mahallelerde faaliyet gösteren köklü spor kulüplerine destek verilmesi ve gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi üzerine önemli konular ele alındı. Sporun gençler arasında yaygınlaştırılması için yapılacak çalışmalara vurgu yapılarak, genç neslin sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına teşvik edilmesi hedeflendi.
Coşkun Öncel, Samsun’un sosyal ve spor alanlarına katkı sağlamayı amaçlayan bir vizyonla seçmenlerin karşısına çıkarak, yerel yönetimdeki deneyimleri ve halkla bir araya gelme çabalarıyla dikkat çekiyor.

“ÖNCELİKLERİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”

Programlarında açıklamalarda bulunan Öncel, “Şehrimize, halkımıza hizmet etmekten her zaman gurur duydum. Kentimizin her bir noktasına ziyaretler gerçekleştirerek, düşüncelerimizi şehrimize hangi anlayışla, nasıl hizmet edeceğimizi anlatmaya çalışıyoruz. Şehrimizin, halkımızın önceliklerini çok iyi biliyoruz. Samsun sevdamızla yola çıktık. Bu sevdamızın, yürüteceğimiz çalışmalarla şehrimizi daha ileri götüreceğine inanıyoruz.” diye konuştu.
Öncel, şehrin çeşitli noktalarında işyeri ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri de gerçekleştirdi.

YORUM YAP