DOLAR32,1864% 0
EURO34,8594% -0.04
STERLIN40,8915% -0.16
FRANG35,2122% 0.22
ALTIN2.417,19% -1,81
BITCOIN67.026,00-3.504

Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Sağlam’dan başsağlığı ziyareti

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Havza’ya gelen Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam Gedik ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Sağlam’dan başsağlığı ziyareti

Sağlam Havza ziyaretinde Buğday Pazarını ziyaret ederek burada başlayan ayçiçeği hasat sezonu hakkında Buğday Pazarı Kooperatifi Başkanı Sencer Gedik’ten bilgiler aldı. 

Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam daha sonra Havzanın öncü çiftçilerinden ve önde tarım sektöründe önde gelen isimlerinden Gedik Tarım Tic.Ltd. Şti. Başkanı Kamil Gedik’in geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeni ile  vefatında dolayı Gedik Tarım Ticaret Ltd. Şti’ ni ziyaret ederek Kamil Gedik’in oğlu Alper Gedik ve Buğday Pazarı Kooperatifi Başkanı Sencer Gedik’e başsağlığı dileklerini iletti. 

Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam; “İlçenin öncü çiftçilerinden ve esnaflarından Sayın Kamil Gedik’in vefatından dolayı üzgünüz. Sizlere başsağlığı ve sabırlar dilerken, merhum Kamil Gedik’e Allah’tan rahmet diliyorum.”dedi.

Alper Gedik ziyaretten ötürü İl Müdürü Sağlam’a teşekkür ederek; “Sayın İl Müdürümüz İbrahim Sağlam ve Şube Müdürümüz Namık Akgül’e bu acılı günlerimizde ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Değerli büyümüzün acısını ve özlemini her geçen gün daha fazla hissediyoruz.”dedi.

Ziyaretlerde İl Müdürü Sağlam’a; Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürümüz Namık Akgül eşlik etti.

YORUM YAP