DOLAR28,9363% 0.04
EURO31,2265% 0.23
STERLIN36,3615% 0.06
FRANG33,0763% 0.1
ALTIN1.886,74% 0,15
BITCOIN1.279.8710.964

Samsun Heyetinden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a ziyaret

Bir dizi ziyaret ve Ak Parti 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere Ankara’da bulunan Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu Başkanlığındaki heyet AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre,Şehir ve Kültür Başkanı ve Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ı ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Samsun Heyetinden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir,  Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek ve Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt’dan oluşan heyet AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı AK Parti Genel Merkezindeki binasında ziyaret ettiler.

Yapılan görüşmede Samsun ve ilçelerinde yapılan çalışmalar hakkında milletvekillerine bilgiler aktarılarak talepler iletildi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ 7. Olağan Büyük Kongremiz vesilesi ile  Ankara’da bulunduğumuz süre içinde; AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan ile Genel Merkez binamızda ziyaret ederek yaptığımız çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Samsun ve ilçelerimiz için canla başla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bizlere her türlü konuda destek olan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan’a teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile gerçekleştirilen partimizin genel kurulunun sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise; “Yaptığımız tüm çalışmalarda desteklerini her zaman yanında gördüğümüz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a, Milletvekillerimize ve Ak Parti Samsun Başkanımız Ersan Aksu’ya teşekkür ediyorum. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlar ile yürüdüğümüz bu günlerde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanımız, Ak Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden güven tazelediği 7. Olağan genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum. ”dedi.

YORUM YAP