DOLAR31,3767% 0.01
EURO34,0915% 0.03
STERLIN39,8426% 0.15
FRANG35,5382% 0.01
ALTIN2.101,07% 0,00
BITCOIN1.983.2021.414

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’engelli vatandaşlarımızın yarınlara güvenle bakabilmeleri, toplumsal yaşama en üst düzeyde katılmaları, yaşadıkları zorluklara dikkat çekilmesi,sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamda daha fazla yer almaları gibi konularda toplumda farkındalığın arttırılması açısından çok anlamlı ve önemli bir gündür.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Engelleri aşmak bir inanç meselesidir. Bütün başarılar önce inanmakla başlar. Bu noktada tüm engellerine rağmen azim ve kararlılıkla amaçlarına ulaşmak için çaba sarf eden ve elde ettikleri başarılarla bizleri her daim gururlandıran engelli kardeşlerimiz hepimize ilham kaynağı olmaktadır.

Engelli vatandaşlarımızın, hayatın tüm alanlarında, sporda, sanatta, edebiyatta, siyasette, eğitimde, sivil toplumda, iş dünyasında daha fazla yer almaları tek isteğimizdir. Bu noktada ‘Önce insan’ diyen bir geleneğin mensupları olarak bizler, engelli bireylerimizin ve ailelerinin karşılaştıkları güçlükleri ortadan kaldırmaya yönelik olarak büyük bir hassasiyetle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm projelerimizde engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor yaşamlarını kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.

 

Bu duygularla, Samsun’da yaşayan engelli kardeşlerimiz başta olmak üzere, ülkemizdeki tüm engelli bireylerin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

YORUM YAP