Bizimle iletişime geçin

Gündem

“Ortak sevdamız Samsun”

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen’i ziyaret etti. Ziyaret esnasında kurumsal sağlık sözleşmesi de imzalayan Seven ve Esen, ortak sevdalarının ‘Samsun’ olduklarını söylediler.

Yayınlandı:

on

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Sportif faaliyetlerden sorumlu Bilal Coşkun ve Platform üyeleri, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen’i ziyaret ettiler. Sohbet ortamında geçen ziyaretin konusu ‘Samsun’ oldu. Ortak sevdalarının ‘Samsun’ olduklarını belirten Seven ve Esen, şehre, insanlarına sevdalı olduklarını, hizmet ve katkı noktasında daha neler yapabiliriz konusunda çaba sarfettiklerini söylediler.

AİLEMİZİN BİR PARÇASI GİBİ
Sağlık alanında Büyük Anadolu Hastaneleri’nin dünya çapında bir marka olduğundan söz eden Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, “Büyük Anadolu Hastaneleri 23 yaşında adeta şehrin bir çocuğu, gençi gibi büyüyor. Büyüdükçe kendini geliştiriyor. Sağlık alanında yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz. Burası ailemizin bir parçası gibi. Sağlık ile sorunumuz olduğunda hemen hemen herkesin geldiği bir nokta. Platformumuz gibi sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyor. Bizler Samsun için bir taşın üstüne taş koyanın her zaman yanındayız. Büyük Anadolu Hastaneleri de Samsun’un istihdamına ve ekonomisine büyük katkılar sağlıyor. Basından takip ediyoruz. Sadece Türkiye’den değil, Dünyanın dört bir yanından hastalar şifa bulmak için geliyor. Sağlık Turizmine olan katkınız da bu anlamda çok önemli. Bizler Sevdamız Samsun Platformu olarak kurumsal sağlık sözleşmesi yaptığımız Büyük Anadolu Hastaneleri’ne bu anlamda çok teşekkür ediyoruz. Özellikle bu pandemi döneminde gösterdiğiniz üstün gayretler içinde sizin nezdinizde sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. İyiki varsınız.” dedi. 

OTEL KONFORUNDA HİZMET
Nazik ziyaretleri için Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve beraberindeki heyete teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, “Güzel sözleriniz için size teşekkür ediyoruz. Evet sağlıkta 23. yılını dolduran Karadeniz’in ilk özel Hastanesi Büyük Anadolu Hastaneleri, sizler ve Samsunlu hemşehrilerimizin teveccühü ile başarıyla hizmet veriyor. Hastanemiz  bu süre içinde hem akademik hem de teknolojik olarak kendini geliştirmiş, sadece Türkiye’den değil, Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine hizmet vermektedir. “Herşeyin Başı Sağlık” deyimiyle sağlıklı bir yaşamı her şeyin önünde gören anlayış ile misafirlerini otel konforunda ağırlayan hastanemiz Samsun halkına daha hizmet verebilmek adına her gün kendini yenilemektedir. Bizlerde Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Dediğimiz gibi ortak sevdamız Samsun. Samsun ve Samsunlular için alanımızda sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük katkı veriyor, farkındalık oluşturmak adına önemli projelere imza atıyoruz. Bizlerde bu güzel duygu ve düşünceler için Sevdamız Samsun Platformu’na teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.

İMKANLARDAN FAYDALANACAKLAR
Ziyarette ayrıca Büyük Anadolu Hastaneleri ve Sevdamız Samsun Platformu arasında Kurumsal Sağlık Sözleşmesi imzaladı. Sözleşme ile birlikte platform üyeleri ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu kapsamlı ve ayrıcalıklı imkanlardan faydalanabilecekler.    

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Atakum’da 36 araç, 150 personelle kar mesaisi

Samsun’u etkisi altına alan yoğun kar yağışında, Atakum Belediyesi ekipleri gece gündüz mesai yaparak, karın olumsuz etkilerinin vatandaşa yansımaması için mücadele etti.

Yayınlandı:

on

Yayınlayan:

Atakum Belediyesi, 21’i iş makinesi olmak üzere 36 araç ve 150’den fazla personel ile ilçe genelinde adeta seferberlik ilan etti. Şehir merkezinde vatandaşların sıklıkla kullandığı kaldırımlarda, üst geçitlerde, hastane ile sağlık ocağı önlerinde, araçların yoğun olarak geçtiği sokaklarda, pazaryeri girişinde çok sayıda kar küreme ekibi çalışırken, kırsal mahallelerde yolların açık tutulması için karla mücadele çalışması gerçekleştiriliyor.

Ekipler karla mücade ederken Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezi ekipleri de kentin 4 ayrı noktasında pazaryeri esnafına ve sokaktaki yurttaşlara sıcak çorba ikram ediyor. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Koronavirüs bulaş riski nedeniyle evinde izole olduğu için Atakumlulara onun yokluğunu hissettirmeyen Atakum Belediyesi Başkanvekili Hasan İpek, Başkan Yardımcısı Okan Saral ve Başkan Danışmanı Muzaffer Yıldız çalışmalar boyunca sahada bulunarak ekiplerin koordinesini sağlamaya devam ediyor.

Okumaya devam et

Gündem

Tramvay seferleri kardan etkilenmedi

Samsun’da etkili olan kar yağışı, tramvay seferlerinde aksamaya neden olmadı. Vatandaşlar, yoğun
kar yağışı nedeniyle toplu ulaşım araçlarına yöneldi. SAMULAŞ ekipleri geceden itibaren aldığı tüm
önlemlerle seferleri açık tutarak yolcuların mağduriyet yaşamasını önledi.

Yayınlandı:

on

Yayınlayan:

Dün akşam saatlerinden itibaren kentte etkili olan yoğun kar yağışından yaşamın olumsuz
etkilenmemesi için Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri adeta teyakkuz halinde çalışmalarını
yürüttü. Kar yağışının başlamasından itibaren gece gündüz aralıksız çalışma gerçekleştiren ekipler
kent genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam etti. Ana ulaşım arterleri,
kavşaklar, taşıt ve yaya köprüleri, hastane güzergahı başta olmak üzere toplu taşıma araçlarının
güzergahlarının açık kalmasına öncelik verildi. SAMULAŞ’ a bağlı ekipler geceden itibaren raylar
üzerinde temizlik çalışması yaparak hattın açık kalmasını sağladı.

25 TRAMVAY ÜNİVERSİTE-TEKKEKÖY ARASINDA HİZMETTE

Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak tüm önlemleri aldıklarını belirten Başkan Mustafa Demir,
“SAMULAŞ olarak dün gece seferlerin tamamlanmasının ardından tüm ekiplerimiz sabah ilk tramvay
saatine kadar hattın işletmesine engel oluşturabilecek her türlü aksaklığı gidermek adına mesaiye
devam etti. Tramvay işletmemizde aksama olmaması adına ve yolcularımızın istasyonlarda
bekleyerek mağduriyet yaşamaması için ekiplerimiz filomuzda bulunan tramvayların tamamına
yakınını hizmete vererek sağlıklı, güvenilir ve konforlu ulaşım için çalıştı. Tüm tramvaylarımız ile Tıp
Fakültesi – Tekkeköy arasında ulaşımı aksatmadan hizmet devam ediyor” dedi.

Okumaya devam et

Gündem

BEM-BİR-SEN’den Livaoğlu ve Sinop protokolüne ziyaret

Kısa adı BEM BİR Sen olan Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Karadeniz Bölgesi üye işyerlerini ziyarete devam ediyor.

Yayınlandı:

on

Yayınlayan:

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve Sinop İl Başkanı Mustafa Turaç’la birlikte; bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere öncelikle Sinop Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’ne yeni atanan Salih Livaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, daha sonra Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl’ı ziyaret ederek akabinde Sinop Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin’le makamında görüştü. Genel Başkan Yardımcısı Sever; ziyaretlerde üye iş yerlerinde Memurların hakları ve sendikal faaliyetleri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

“TÜRKELİ BELEDİYESİ’NDEN 18 YENİ ÜYE”

Türkeli Belediyesi’nde sendikal yetkinin BEM-BİR-SEN’e geçmesi ve 18 yeni üyenin kaydının yapılması dolayısıyla ziyarette bulunduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, BEM BİR SEN’in dün olduğu gibi bugün de güçlü ve çözüm üreten teşkilat yapısıyla her zaman üyelerinin yanlarında olduklarını ve sendikal faaliyetlerde başarıların devam edeceğini belirtti.

“BEM-BİR-SEN BÜYÜK BİR AİLEDİR”

Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever yaptığı açıklamada; “Sivil sendikal hayatta omurgalı duruşun simgesi olan sendikamız Türkiye’nin dört bir yanında ülkemiz için, insanlarımız için gece-gündüz mesai mefhumu gütmeden çalışan üyelerinin her zaman yanlarında olmaya devam ediyor. Karadeniz bölgesi ziyaretlerimizde bunu açıkça görüyoruz. Hangi üye iş yerimize gitsek, bizleri sevgiyle karşılıyorlar. Geçmişten bugüne verdiğimiz mücadelenin meyvelerini bir bir alıyoruz. Bu süreçte siz değerli yerel yöneticilerimizin de her zaman bizlere kapılarının, gönüllerinin açık olması bunun en güzel örneğidir. Türkeli Belediyesi’nde sendikal yetkiyi BEM BİR SEN olarak sağladık ve bugün itibariyle 18 yeni üyemizi büyük ailemize dahil ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Rabbim çalışmalarınızda kolaylıklar versin. Bizlerde sendika olarak her zaman yerel yöneticilerimizin ve yerel yönetimde görev yapan arkadaşlarımızın yanında yer alamaya devam edeceğiz” dedi.

Sinop Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin ise; belediye olarak her zaman çalışanlarının yanlarında olduklarını belirtti. Şahin yaptığı açıklamada; “Sinop Türkiye’mizin en nadide illerinden biri. Türkeli ise Sinop’un en nadide ilçesidir. Bizler de bu bilinçle halkımıza hizmet etmeye devam ediyor. Bizler Türkeli Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarımızla büyük bir aileyiz. İlçemize hizmet eden, değer veren tüm arkadaşlarımızın alın teri kurumadan hakkını vermeye gayret ediyoruz. Ziyaretinizden dolayı başta Genel Başkan Yardımcımız Nurettin beye ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” dedi.

Okumaya devam et

Trendler