DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225

OMÜ ile Ticaret Bakanlığı Arasında “Yabancı Dil ve Sağlık Turizmi Eğitimi Protokolü” İmzalandı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile Ticaret Bakanlığı arasında ‘Yabancı Dil ve Sağlık Turizmi Eğitimi’ Protokolü” imzalandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
OMÜ ile Ticaret Bakanlığı Arasında “Yabancı Dil ve Sağlık Turizmi Eğitimi Protokolü” İmzalandı

Anlaşma ile Türkiye’de yerleşik sağlık kuruluşları ve sağlık turizmi aracı kuruluşların istihdam ettiği personele sunulacak yabancı dil ve sağlık turizmi eğitimine ilişkin çalışmalar gerçekleştirilecek.

Ticaret Bakanlığında gerçekleşen törende protokol metnine Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal ve Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürü Tarık Sönmez imza attı. Protokolle sağlık personellerinin mesleki gelişimlerine katkı sunulması amaçlanıyor.

Protokol imza törenine; OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selim Eren, OMÜ Genel Sekreter Prof. Dr. İdris Varıcı, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Ali Alperen Kaçar OMÜ Rektörlük Özel Kalem Müdürü Mehmet Kerem Seven de katıldı.

İmza töreni sonrası konuşan Rektör Ünal ve Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürü Sönmez, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol töreni hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

YORUM YAP