DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında Görev Değişimi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İlahiyat Fakültesi Dekanlığında yapılan devir teslim töreniyle Prof. Dr. Recep Demir, Prof. Dr. Osman Şahin’den dekanlık görevini devraldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında Görev Değişimi

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’ın da katıldığı devir teslim törenine; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selim Eren de iştirak etti.

“Fakültemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

 Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, “Her sorumluluk mutlaka bir yük getiriyor. İlahiyat Fakültesi, Türkiye’nin gözde fakültelerinden biri. Osman hocam da aldığı yükü layığıyla yerine getiren hocalarımdan biri oldu. Recep hocamın da layığıyla yerine getireceğinden eminim. Fakültemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. “İfadelerini kullandı.

“Üzerimize düşen görevde ne yapmamız gerekiyorsa hakkıyla yapacağız.”

 Prof. Dr. Recep Demir, “Öncelikle rektör hocama bizi göreve layık gördüğü için teşekkür ederim. İnşallah bu kurumu mahcup etmeyiz. Üzerime düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Burada kendi alanlarında uzman birçok hocamız var. Hepsinin desteğiyle çok iyi işler başaracağız. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

“Bu süreçte bulunan ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim”

Dekanlık görevi boyunca İlahiyat Fakültesi olarak birlik ve beraberlikle çalışma yürüttüklerinin altını çizen Prof. Dr. Osman Şahin ise,”Her bir başlangıcın da mutlaka bir sonu var. Rektör hocamız sağ olsunbu görevi bize güvenerek verdi. Bu süreçte yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Allah bu kurumumuzu daim eylesin. Herkese teşekkür ederim.” diye belirtti.

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, Fakültenin gelişimi adına göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı eski Dekan Prof. Dr. Osman Şahin’e teşekkür ederken, dekanlık görevini üstlenen Prof. Dr. Recep Demir’e de yeni görevinde muvaffakiyet diledi.

Tören, çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından tamamlandı.

YORUM YAP