DOLAR31,0618% 0.2
EURO33,6791% 0.02
STERLIN39,4522% 0.17
FRANG35,2775% 0.15
ALTIN2.034,31% 0,86
BITCOIN1.611.539-0.244

Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali Basın Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bu yıl 1-2-3 Eylül tarihlerinde 3.sü gerçekleştirilecek olan Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali için basın toplantısı gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali Basın Toplantısı Gerçekleştirildi.

Samsun Basını ile akşam yemeğinde bir araya gelen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu festival hakkında bilgilendirmede bulundu.

Festivalde toplam 350 Bin TL’lik ödül dağıtılacak.

Festivalde, çadır alanı, karavan alanı, stant alanı ve yarışmalara katılımın ücretsiz olduğunu belirten Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ” NebiyanFest, gelenlerin gönüllerince eğlenebileceği bir festival. Bizler festivali para kazanmak için, gönülleri kazanmak için yapıyoruz. Festivalimizdeki yarışmalarda bu yıl 350 bin TL’lik ödül dağıtacağız. Festivalimizdeki tüm harcamalar sponsorlar tarafından karşılanıyor. O yüzen bizde her şeyi ücretsiz yapıyoruz.” Dedi

Resul Dindar Sahne Alacak

İlçenin Gençleri ile birlikte gönüllü olarak bu Festivali gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Topaloğlu, ‘’Her yarışma ve gösterinin başında bu gönüllü genç arkadaşlarımız var. Tüm etkinliklerin sorunsuz gerçekleşmesi için gece gündüz çalışmalar devam ediyor. Alanında uzman Etkinlik Yönetimindeki arkadaşlarımız ile inşallah bu yıl da sorunsuz bir festival geçirmeyi umut ediyoruz. 2 Eylül akşamı halk müziği sanatçısı Resul Dindar’ın sahne alacağı festivalde, Tahta Araba Yarışması Tahtarally ‘den Foto Maraton ‘a, Dağ Bisikleti Yarışmasından, Off Road Yarışmalarına, MotoCross Yarışmasından, Geleneksel Türk Okçuluk Yarışmaları ve Bilek Güreşi Yarışmalarından, Oryantiring Yarışmalarına ve Bölge halkının yoğun talep gösterdiği Nebiyan Buzağı Güzellik Yarışmasından, Nebiyan Fasulyesi Tat Yemek Yarışmasına kadar, ayrıca bu yıl ilk defa kano, dağ koşusu ve açık hava sineması ile birbirinden renkli yarışmalar sizleri bekliyor. Tüm halkımızı festivalin zirvesi Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivaline davet ediyorum.’’ diye konuştu.

Toplantıya Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Samsun Bölge Müdürü Ebu Bekir Ayrancı’da katıldı.

YORUM YAP