DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MUSİAD Samsun Şube Başkanı Şengül’den Başkan Özdemir’e ziyaret

MUSİAD Samsun Şubesi Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve yönetim kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
MUSİAD Samsun Şube Başkanı Şengül’den Başkan Özdemir’e ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve yönetim kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyarete ederek bir süre sohbet ettiler ve iş dünyası, yapılabilecek ortak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundular.

Ziyarette MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Hasan Tahsin Şengül derneğin çalışmaları hakkında Başkan Özdemir’e bilgiler verdi.

Şengül; “ Kısa bir süre önce genel kurulumuzu tamamladık ve hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Yeni göreve başlamanın heyecanı ile inşallah bölgemize ve bölge insanımıza katkı sağlayacak çalışmaları hep birlikte imza atacağız.  Bu anlamda ilçemize yapmış olduğumuz bu ziyaretleri önemsiyoruz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Öncelikle sizlere görevlerinizde başarılar dilerim. Bir bölgenin kalkınması için öncelikle bölge iş insanlarının bölge sahip çıkması ve diğer yatırımcılara yol göstermesi önemli. Havza OSB değerli yatırımcılarımızı beklemekte. İlçemizin ve bölgemizin kalkınması için Havza Belediyesi olarak her türlü iş birliğine açığız. Ziyaretlerinizden ötürü sizlere teşekkür ederim”dedi.

Daha sonra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Hasan Tahsin Şengül ile beraberindekiler Havza OSB’yi ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Hasan Tahsin Şengül’e MÜSİAD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri İdris Deniz, Ali Süleymanoğlu, Abdullah Kaan, Mehmet Akif Abanöz ve Kurtuluş Altun eşlik ettiler.

YORUM YAP