DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Muhtarlar Ve Stk’lar Danışmalarımız Olacak

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney, Kısa adı SAMGÜDEF olan Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Sevenile Samsun Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Öztürk’ü ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Muhtarlar Ve Stk’lar Danışmalarımız Olacak

Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak hayata geçirecekleri projeler hakkında konuşan Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney Sivil toplum kuruluşları, hemşeri dernekleri ve muhtarları doğal danışman olarak gördüklerini belirterek, “Sivil toplum kuruluşları, hemşeri derneklerini ve muhtarları şehri yönetmede önemli birer paydaşlarımız, ortaklarımız olarak görüyor ve kabul ediyoruz” diye konuştu.

Güney, “Sivil toplum kuruluşları üyelerinin, hemşeri dernekleri farklı bölgelerden farklı beldelerden gelip şehrimizde yaşayan insanlarımızın, Muhtarlar ise mahalle ve köylerimizin temsilcileridir. Biz seçildiğimiz takdirde belediye çalışmalarında, sivil toplum kuruluşlarını ve muhtarlarımızı belediye başkanlarına danışmanlık yapabilecek bir statüye kavuşturacağız.

Biz Samsun’u gerçek anlamda ortak akılla yöneteceğiz. Ortak akıl kavramını herkes kullanıyor. Ortak akılın ne anlama geldiğini bilmeyenler daha sık kullanmaya başladı.

MUHTARLAR ELİMİZ KULAĞIMIZ SESİMİZ NEFESİMİZ

Biz yönetimi devraldığımız zaman Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımızı yönetimin ortağı haline getireceğiz. Mahallelerdeki gözümüz kulağımız SKT’lar ve muhtarlarımızı şehrimizi en iyi bir şekilde yönetmek için değerlendireceğiz. STK’larla ve muhtarlarla sürekli bir araya gelerek ortak çalışma stratejileri belirleyeceğiz” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güneysözlerine şöyle devam etti;

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.