DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

MHP’den ‘Samsun İçin Birlikte El Ele’ Toplantısı

MHP Samsun İl Teşkilatı, “Samsun için Birlikte El Ele” Temalı Tanıtım Toplantısı Düzenliyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP’den ‘Samsun İçin Birlikte El Ele’ Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacak Samsun Şehit Ömer Halis Demir Kongre Salonu’nda 12 Ağustos Cumartesi Saat 15:00’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Teşkilatı, “Samsun için Birlikte El Ele” temalı bir tanıtım toplantısı düzenlemeye hazırlanıyor. Samsun’un gelişimi, birliği ve kalkınması için önemli adımların atılacağı bu etkinlik, şehirde büyük bir ilgiyle bekleniyor.

MHP Samsun İl Teşkilatı tarafından organize edilen “Samsun için Birlikte El Ele” temalı tanıtım toplantısı, yerel halkın, siyasi temsilcilerin, sivil toplum kuruluşlarının ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşecek. Toplantının amacı, Samsun’un potansiyelini daha da yükseltmek ve kentte birlik ve beraberliği güçlendirmektir.

MHP Samsun İl Başkanı Sayın Burhan MUCUR, toplantı hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Samsun, köklü tarihi ve zengin kültürel mirasıyla önemli bir şehrimizdir. Bizler de MHP olarak, Samsun için daha parlak bir gelecek inşa etmek amacıyla bir araya geliyoruz.

Toplantının aynı zamanda hemşerilerimizin görüş ve önerilerini dinleme fırsatı sunacağını belirten İl Başkanı Sayın Burhan Mucur, “Samsun için birlikte el ele vererek, geleceğe yönelik adımlar atmanın önemini vurgulayacağız.” şeklinde konuştu.

YORUM YAP