DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kızılay’dan Belediye Başkanı Özdemir’e plaket

Türk Kızılay Havza İlçe Koordinatörlüğü tarafından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Kızılay desteklerinden ötürü plaket verildi. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Kızılay ülkemiz için önemli bir kurum” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kızılay’dan Belediye Başkanı Özdemir’e plaket

Türk Kızılay Havza İlçe Koordinatörü Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek Kızılay İlçe Koordinatörlüğünün ilçedeki faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Çörekçioğlu, yıl içinde düzenledikleri kan bağışı başta olmak üzere tüm kampanyalar ile özellikle Kızılay Şenlendirme projeleri kapsamında hazırlanan üç proje desteklerinden ötürü Başkan Özdemir’e teşekkür etti.

Türk Kızılay Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu Havza’da, kan bağışı kampanyasının yanında kurban, gıda ve giysi gibi kampanyalar gerçekleştirdiklerini belirterek; “Kızılay olarak önceliğimiz ihtiyaç sahibi ilçe sakinlerimize ulaşmak. Bir sivil toplum örgütü olarak hazırladığımız sosyal projeler ile halkımıza hizmet etmekteyiz. Sayın Belediye Başkanımıza bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Dünyanın en önemli ve ülkemizin gözbebeği yardım kuruluşlarından biri olan Kızılay’a elimizden geldiğince destek vermeye gayret ediyoruz. Özellikle de kan bağışı insan hayatı için önemini hepimiz biliyoruz.  Bunun yanı sıra halkımızın her türlü hizmetinde olan Kızılay ülkemiz için önemli bir kurum. Bu bağlamda tüm vatandaşlarımızın Kızılay’a yardımcı olmaya davet ediyorum. Biz de Kızılay’a elimizden geldiğince imkanlarımız ölçüsünde destek veriyoruz. İnşallah bu desteklerimiz bundan sonra da devam edecek. Kızılay İlçe Koordinatörümüze ve Kızılay çalışanlarına görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Konuşmanı ardından Çörekçioğlu, Başkan Özdemir’e katkılarının anısına teşekkür plaketi verdi.

YORUM YAP