DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kızılay Havza Koordinatörlüğünden Zabıta Haftası’nda anlamlı ziyaret

Türk Kızılay Havza Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kızılay Havza Koordinatörlüğünden Zabıta Haftası’nda anlamlı ziyaret

Türk Kızılay Havza Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek burada zabıtalar ile bir araya gelerek zabıta personelini kutladı.

Zabıta Haftası dolayısıyla Havza Belediyesi zabıta personelleri ile bir araya gelen Çöreçioğlu, halkın güvenliği için gece gündüz görev başında olan personeli tebrik etti.

Çörekçioğlu, “Zabıta Teşkilatı’nın 195. kuruluş yılı nedeniyle Zabıta Haftası kapsamında, ilçemizin düzeni ve huzuru için 24 saat görev başında olan ve görevini en iyi şekilde yerine getiren zabıta personelimize teşekkür ederim. Zabıta ekiplerine özellikle pandemi dönemindeki özverili çalışmaları için teşekkür ederim. Kızılay olarak her zaman yanımızda gördüğümüz Zabıtamızın 195’inci yıldönümü kutluyorum.”dedi.

Zabıta Müdür Vekili Komiser Sinan Arslan ise ziyaretlerinden ötürü Türk Kızılay Havza Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Türk Kızılay Havza Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu zabıtalara çiçek ve çikolata ikram etti.

YORUM YAP