DOLAR32,8622% 0.11
EURO35,1894% -0.11
STERLIN41,6642% -0.13
FRANG36,8288% 0.01
ALTIN2.492,96% 0,13
BITCOIN64.798,01-0.584

Kavak’ta Yollar Yenileniyor

Kavak’ta yollar kilitli parke taşlarıyla yenileniyor.İlçenin büyük bir bölümünde tamamlanan çalışmalarla Kavak, modern bir görünüme kavuştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kavak’ta Yollar Yenileniyor

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun “Modern Kent Kavak “ sloganıyla başlattığı yol iyileştirme projesi kapsamında üç yıldan buyana aralıksız süren kilitli parke yolyapımı önemli ölçüde tamamlandı. İlçede özellikle doğalgaz hattı çalışmaları nedeniyletahrip olan yollar, proje kapsamında modern, estetik ve daha konforluhale kavuşturuluyor.

İlçe genelinde pek çok mahalle ve sokağın adeta yeniden işlenerek vatandaşların konforlu yollara kavuşturulduğunu anlatan Başkan Sarıcaoğlu, projelerini vatandaşların taleplerini dikkate alarak yaptıklarınısöyledi.Hemşerilerinin yaşam kalitesini yükseltmek adına ilçenin her noktasında hizmete hızla devam ettiklerini veKavak’ta güzel işler ortaya çıkarmaya devam edeceklerini belirten Sarıcaoğlu, şöyle devam etti:

“ Yolları, meydanları, parkları, kaldırımları ve sosyal alanlarıyla geleceğin modern Kavak’ı için çalışıyoruz. Başkanlık makamına geldiğimiz ilk günden bu yana kendimize belirlediğimiz modern hedefinden asla sapmadan çalışıyoruz. Son üç yıldırözellikle doğalgaz hattı yapım çalışmalarıyla bozulan Mahalle ve sokak yollarımızakilit parke ve bordür taşı döşedik. Ekiplerimiz halen en büyük yerleşim yerimiz olan Yaşar Doğu Mahallemizde. Daha sonra 19 Mayıs Mahallemizde sürecek çalışmamız ile üç yıldır devam etmekte olan projemizi sonlandıracağız. Yapılan yollarımızı halkımızın iyi günlerde sağlık ve huzurla kullanmasını dileriz. Her zaman diyoruz vatandaşımızın talebi neyse o bizim projemizdir. İlçemizi hemşerilerimizle el birliğiyle yükseltecek, proje ve hizmetlerimizle kente hep birlikte değer katacağız”

 

YORUM YAP