DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.982.4411.405

Karmil: “Sel felaketinde zarar gören 3 ilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

Şiddetli yağışlar nedeniyle 3 ilde yaşanan sel ve su baskınlarına dair Tekkeköy Belediye Meclisi adına dayanışma mesajları veren Başkanvekili Aydın Karmil, “Sel felaketinde zarar gören 3 ilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, hayatını kaybeden 3 vatandaşımıza rahmet diliyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karmil: “Sel felaketinde zarar gören 3 ilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

Tekkeköy Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısı İkinci Oturumu gerçekleştirildi. 3 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıya Meclis Başkanvekili Aydın Karmil başkanlık etti. Toplantıda Amasya, Samsun, Sinop ve Kastamonu’da yaşanan sel ve su baskınlarına dair dayanışma mesajları verildi.

Tekkeköy Belediye Meclisi Başkanvekili Aydın Karmil, “2 gün boyunca metrekareye çok yoğun bir yağış düştü.  Bölgemizi etkisi altına alan aşırı yağışlar nedeniyle zarar gören vatandaşlarımıza ve etkilenen illerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu sel afetinde hayatını kaybeden 3 vatandaşımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz. Her zaman olduğu gibi devletimiz güçlü, kuvvetli kudretli bir şekilde bu afetlerin de üstesinden gelecek, zarar gören vatandaşlarımızın yaraları inşallah en kısa sürede sarılacaktır. Allah bu ve benzeri afetlerden ülkemizi, milletimizi ve tüm insanlık alemini korusun diliyorum. Her türlü afete karşı yerel yönetimler olarak bizlere düşen sorumluluklar olduğu gibi vatandaşlarımızın da tedbirli ve dikkatli olması gerektiği hususunu dikkate sunuyorum” dedi.

YORUM YAP